NORITE TAPTI ODORO DISTRIBUTORIUMI?          

 

Jeigu jūsų verslo sritis ir ODORO namų kvapai dera tarpusavyje, mielai priimsime jus į ODORO distributorių ratą. Rašykite mums info@kvapumarketingas.lt ir pateiksime prekybos pasiūlymą.  

  

IEŠKOTE VERSLO DOVANOS?


Kadangi patys esame namų kvapų ir kitos kvepiančios produkcijos gamintojai, galime jums sukurti kvepiančią verslo dovaną, atitinkančią jūsų išrankiausius reikalavimus. Padėsime išsirinkti buteliuką, pakuotę, kvapą ir apipavidalinimą, kurie atitiks jūsų prekės ženklą ir galėsite įteikti dovaną savo  klientams, verslo partneriams, darbuotojams ar pasipuoškite juo savo biuro patalpas.

Padėsime išsirinkti kvapą, koncepciją. Galime tuo pačiu aromatu kvėpinti jūsų verslo patalpas ir taip pozicionuoti jūsų prekės ženklą klientų pasąmonėje.

Kreipkitės į mus  info@kvapumarketingas.lt ir gaukite mūsų komercinį pasiūlymą. 

verslo dovanosverslo dovanos


ORGANIZUOJATE RENGINĮ IR NORITE PRAMOGŲ SU KVAPAIS?  

  

Kad kvapai naudojami patalpų kvėpinimui visiems jau seniai yra suprantama, tačiau ar žinojote, kad kvepėti gali ir renginys? Kvėpinimo 4D projekciją Katedros aikštėje, įvairius team-buildingus, įmonių gimtadienius, vestuves, Zombių bėgimo trasą (ZomBėk) ir pan. ir kiekvienas šių renginių turėjo savo individualų kvapą. Renginių kvėpinimo galimybės:

1. Visos patalpos kvėpinimas  (tegu svečiai pajunta kvapą tik užėjus į patalpą ir jis lydi juos viso vakaro metu. Priderinkite kvapą prie renginio temos pvz. Kabaretas, avietinės vestuvės ar pan.).

2.Skirtingų erdvių kvėpinimas (sukurkite skirtingo kvapo erdves pvz. avietinė zona, kavos zona, meilės zona ir pan. ir iškvepinkite jas skirtingas kvapais)

3. Įterpkite kvapą į renginio komunikaciją. Iškvėpinkite skrajutes, paskleiskite kvapą prezentacijos metu.
Kvapų žaidimas. Kiekvieno renginio metu yra vykdomi įvairūs konkursai ir žaidimai, suvienijantys kolegas ar tiesiog paįvairinantys šventinį vakarą. Leiskite renginio lankytojiems patiems susikurti sau namų kvapą, suvienykite darbuotojus savo įmonės kvapo sukūrimui ar organizuokite komandinį kvapų atpažinimo žaidimą. Tegu svečiai ne tik išeina namo kvepiantys, bet ir išsineša dovaną – pavyzdžiui kvapą namams.

Kvapų laboratorija

Pramoga renginyje

Esame nuolat atviri pasiūlymams, linkę prisitaikyti prie kiekvieno kliento, todėl jei turite įdėjų, tik trūksta priemonių joms įgyvendinti - kreipkitės info@kvapumarketingas.lt arba telefonu +37067583093.