Blog navigation

Naujausi įrašai

 • Namų kvapų papildymai – būdas sutaupyti ir ne tik
  Namų kvapų papildymai – būdas sutaupyti ir ne tik
  299 Peržiūros

  Namų kvepalai – tai daug pastangų nereikalaujantis būdas puoselėti savo namų atmosferą suteikiant jai nuostabių aromatų. Ne veltui daugeliui taip patinka namų kvapai su lazdelėmis ar įvairūs namų gaivikliai. Turint namų kvapus su lazdelėmis, namuose nuolat tvyro sodresnis ar švelnesnis aromatas, prie kurio kartais taip priprantama, jog gali atrodyti, kad ši kvepianti pasaka tęsis amžinai. Vis dėlto, priklausomai nuo to, kiek lazdelių įmerkta į aromatinį aliejų bei kitų faktorių, po kelių...

  Skaityti daugiau
 • Purškiami kvapai namams. 5 priežastys, kodėl juos verta naudoti
  Purškiami kvapai namams. 5 priežastys, kodėl juos verta naudoti
  323 Peržiūros

  Turbūt visiems pažįstama situacija, kai po ilgesnio laiko grįžus į namus pajaučiame TĄ unikalų mūsų namų kvapą. Žinoma, daug laiko praleidžiant namuose, ilgainiui taip susitapatiname su tuo kvapu, kad imame jo neužuosti. Tačiau jį, vos pravėrus duris, iš karto pajus užsukę svečiai. Kiekvienų namų kvapas — tai pačių įvairiausių komponentų mišinys. Tai gaminimo kvapai, baldai, audiniai, naminiai gyvūnai, namiškių naudojama parfumerija ir daugybė kitų veiksnių, lemiančių, kokį kvapą pajusime...

  Skaityti daugiau
 • Kur statyti namų kvapus?
  Kur statyti namų kvapus?
  408 Peržiūros

  Malonus namų kvapas — tai erdvės išskirtinumas, jos vizitinė kortelė. Namų kvapai su lazdelėmis seniai nebėra tik priemonė užmaskuoti blogus kvapus (nors puikiai daro ir tai!). Tinkamai parinktas aromatas namams suteikia jaukumo ir interjero užbaigtumo, o jų gyventojams ir svečiams pakelia nuotaiką bei maloniai pasitinka grįžusius. Dažnai kyla klausimas, kur reikėtų statyti kvapus su lazdelėmis, kad išgautume maksimalią naudą iš šio produkto? Dalinamės savo įžvalgomis ir patarimais!

  Skaityti daugiau
 • Prabangi namų kvapų kolekcija – ODORO Bronze Edition
  Prabangi namų kvapų kolekcija – ODORO Bronze Edition
  922 Peržiūros

  Niekas taip stilingai nepabrėžia interjero kaip sodrus ir prabangus namų kvapas. Atsižvelgę į klientų norus, sukūrėme ODORO Bronze Edition namų kvapų kolekciją, kuri įkūnija prabangą ir eleganciją. Trys išskirtiniai šios serijos kvapai puikiai tinka didesnėms erdvėms aromatizuoti, o malonus kvapas laikosi net iki 6 mėnesių.

  Skaityti daugiau
 • Kvepiančios žvakės — aromatų magija ir jaukumas
  Kvepiančios žvakės — aromatų magija ir jaukumas
  453 Peržiūros

  Žvakės nuo seniausių laikų yra jaukumo ir ramybės simbolis. Aromaterapija, meditacija, religiniai ritualai, šventės ar romantiška vakarienė — žvakių deginimas turi daugybę nusistovėjusių tradicijų. Dėl šių priežasčių žvakės neabejotinai yra visiems puikiai pažįstama priemonė, norint sukurti ypatingą atmosferą.

  Skaityti daugiau
 • ODORO MOOD kolekcijos pakuotė "NAPA Baltic 2019" gavo sidabrą
  ODORO MOOD kolekcijos pakuotė "NAPA Baltic 2019" gavo sidabrą
  355 Peržiūros

  ODORO MOOD kolekcijos pakuotė gavo sidabro apdovanojimą "NAPA Baltic Packaging Award" 2019  apdovanojimuose.

  Skaityti daugiau
 • ODORO MOOD kolekcija - nuotaika jūsų namams
  ODORO MOOD kolekcija - nuotaika jūsų namams
  1665 Peržiūros

  ODORO - lietuvių gamintojų prekės ženklas, suteikiantis namams, ofisams ir kitoms nedidelėms erdvėms nuotaiką, spalvas ir jaukumą per kvapą – šiandien pristato atnaujintą kvapų kolekciją – ODORO MOOD Collection.

  Skaityti daugiau
 • Ambra – rytietiška magija
  Ambra – rytietiška magija
  1875 Peržiūros

  Tikriausiai kiekvienas, kuris domisi kvapais ir kvepalais yra girdėjęs apie Ambros kvapą. Taip pat užsukus į kvepalų parduotuves jums neabejotinai rekomenduos šiuo metu madingiausius kvapus, kurių sudėtyje labai dažnai puikuosis ir prabangioji Ambros nata. Bet kas gi iš tikrųjų yra Ambra ir kuo ji tokia ypatinga?  

  Skaityti daugiau
 • POPULIARIAUSI KVAPŲ TIPAI, KUO JIE SKIRIASI?
  POPULIARIAUSI KVAPŲ TIPAI, KUO JIE SKIRIASI?
  1092 Peržiūros

  Tikrai daugelis sutiks, kad namų kvapą išsirinkti yra labai sunku, ypatingai jeigu jį perki ne sau, o ketini šia originalia dovana nustebinti savo mylimą draugę, draugą ar giminaitį. Norime, kad kvapas, kurį dovanojame visapusiškai atitiktų žmogų, kuris jais kvepins savo namus, ar kitas pasirinktas erdves. Žinoma, norime, kad kvapas kvepėtų pasakiškai ir visi svečiai užsukę į namus smalsiai klaustų „o kas čia taip skaniai kvepia? 

  Skaityti daugiau
 • Santalas - skystasis auksas
  Santalas - skystasis auksas
  947 Peržiūros

  Vienu iš labiausiai paslaptingų ir viliojančių kvapų yra laikomas Santalo (dar vadinamo Sandalmedžio) aromatas. Seniau jis buvo itin populiarus Rytų kultūroje, tačiau šiuolaikinėje visuomenėje vis populiarėja Vakaruose.Jo unikalus, šiltas ir saldus medienos kvapas pasižymi raminančiomis, padedančiomis susikoncentruoti ir gerinančiomis nuotaiką savybėmis.

  Skaityti daugiau
 • Kaip išsirinkti kvapą namams?
  Kaip išsirinkti kvapą namams?
  2901 Peržiūros

  Renkatės aromatą savo namams? Dalinamės patarimais!Pagrindiniai patarimai renkantis namų kvapą. Į ką svarbu atkreipti dėmesį ir ko derėtų vengti, renkantis savo namų kvapą.

  Skaityti daugiau
 • Kaip kvepėti per savo vestuves?
  Kaip kvepėti per savo vestuves?
  578 Peržiūros

  Jei artėja tavo įsimintiniausia diena gyvenime, tačiau tu dar nepradėjai galvoti apie tai, kokiais kvepalais kvėpinsiesi, šitas įrašas skirtas būtent tau.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 12 of 12 (1 Page)