Blog navigation

Naujausi įrašai

 • ODORO Sense – ypatingu charakteriu išsiskiriantys Tavo namų kvapai
  ODORO Sense – ypatingu charakteriu išsiskiriantys Tavo namų kvapai
  310 Peržiūros

  Išskirtinei Tavo asmenybei atsiskleisti ir ypatingoms Tavo gyvenimo akimirkoms išpildyti ODORO sukūrė naują, subtiliai išraiškingą bei sodrumu alsuojančią ODORO Sense kolekciją. Tai trys savo unikalumu žavintys aromatai, kurių natos pasakoja skirtingai svaiginančias istorijas. Išskirtinius pojūčius kurianti ODORO Sense kolekcija kviečia pasinerti į kerinčius potyrius ir jaudinančias akimirkas Tavo namuose.  

  Skaityti daugiau
 • Aromatinės ODORO „Mood“ sojų vaško žvakės – tavo kuriamai namų nuotaikai pripildyti
  Aromatinės ODORO „Mood“ sojų vaško žvakės – tavo kuriamai namų nuotaikai pripildyti
  195 Peržiūros

  Ne paslaptis, kad jau nuo senų laikų žvakės yra laikomos viena pagrindinių priemonių namų šilumai ir jaukumui palaikyti. Tačiau, jei kalbėtume apie šiai dienai populiariausias kvepiančias žvakes, jos skirtos ne tik šviesiai namų aurai puoselėti, bet ir apsupti juos mėgiamais, išskirtiniais kvapais. Aromatinių žvakių dvelksmas, kuria stebuklingą nuotaiką ir apgaubia komforto skraiste. Skirtingi kvapai padeda mums atsipalaiduoti, pasinerti į ramybės būseną, o gal atvirkščiai – suteikti...

  Skaityti daugiau
 • Kvapai namams – svarbi interjero detalė
  Kvapai namams – svarbi interjero detalė
  164 Peržiūros

  Kvapai, vienas svarbiausių namų atmosferą kuriančių elementų. Jie sužadina mūsų prisiminimus, sukelia malonius pojūčius, grąžina į šiltas akimirkas bei apgaubia saldžiais sentimentais. Jaukiai svaiginančiuose aromatuose skendinčioje aplinkoje, norisi būti, jausti ir mėgautis miela draugija. Šis širdį glostantis namų jaukumas yra neatskiriamas nuo įvairių ir spalvingų aromatų, kurie, tuo pačiu, gali tapti ir ypatingu akcentu, papildančiu jūsų namų dizainą.

  Skaityti daugiau
 • ODORO Elements – sukurta praturtinti Tavo gyvenimą išskirtiniais kvapų elementais
  ODORO Elements – sukurta praturtinti Tavo gyvenimą išskirtiniais kvapų elementais
  272 Peržiūros

  Kvapas, kaip ir bet kuris kitas gyvenimo elementas, pirmiausiai turi derėti prie Tavo būsenos, nuotaikos ir pabrėžti tai, kas Tau svarbu šiuo esamu momentu. O kur daugiau, jei ne namuose, patiriamos svarbiausios ir maloniausios Tavo gyvenimo akimirkos. Juk namai tai vieta, kurioje Tu būni savimi, atsipalaiduoji, jautiesi saugi ir laisva. Atsiskleidi savo tikromis spalvomis ir atsiduodi savo tikrajai „aš“.

  Skaityti daugiau
 • Namų kvapai įmonėms - dovanos darbuotojams ir verslo partneriams
  Namų kvapai įmonėms - dovanos darbuotojams ir verslo partneriams
  2306 Peržiūros

  Žiemos šventėms pamažu artėjant, daugelis ima ieškoti dovanų idėjų ne tik šeimos nariams, bet ir verslo partneriams, kolegoms. Juk gerai apgalvota verslo dovana – tai draugiškas gestas, padedantis palaikyti ir stiprinti ryšį, skatinti tolesnį pagarba grįstą bendradarbiavimą. Saldumynai ir kitos valgomos dovanos, alkoholiniai gėrimai – tai itin dažnos dovanos įmonėms. Žinoma, tai praktiška ir universalu, tačiau tokia verslo dovana turbūt nedaug ką nustebins ir veikiausiai pasimirš po dienos ar...

  Skaityti daugiau
 • Firminė ODORO pardavimo sala PC AKROPOLIS Vilniuje
  Firminė ODORO pardavimo sala PC AKROPOLIS Vilniuje
  2186 Peržiūros

  5-ojo ODORO gimtadienio proga buvo atidaryta pirmoji firminė ODORO pardavimo vieta. Šio įvykio tikslas - suteikti klientams galimybę susipažinti su visu turimu ODORO asortimentu, susipažinti su visais galimais aromatais ir išsirinkti kvapus favoritus.

  Skaityti daugiau
 • Namų kvapų papildymai – būdas sutaupyti ir ne tik
  Namų kvapų papildymai – būdas sutaupyti ir ne tik
  2625 Peržiūros

  Namų kvepalai – tai daug pastangų nereikalaujantis būdas puoselėti savo namų atmosferą suteikiant jai nuostabių aromatų. Ne veltui daugeliui taip patinka namų kvapai su lazdelėmis ar įvairūs namų gaivikliai. Turint namų kvapus su lazdelėmis, namuose nuolat tvyro sodresnis ar švelnesnis aromatas, prie kurio kartais taip priprantama, jog gali atrodyti, kad ši kvepianti pasaka tęsis amžinai. Vis dėlto, priklausomai nuo to, kiek lazdelių įmerkta į aromatinį aliejų bei kitų faktorių, po kelių...

  Skaityti daugiau
 • Purškiami kvapai namams. 5 priežastys, kodėl juos verta naudoti
  Purškiami kvapai namams. 5 priežastys, kodėl juos verta naudoti
  2409 Peržiūros

  Turbūt visiems pažįstama situacija, kai po ilgesnio laiko grįžus į namus pajaučiame TĄ unikalų mūsų namų kvapą. Žinoma, daug laiko praleidžiant namuose, ilgainiui taip susitapatiname su tuo kvapu, kad imame jo neužuosti. Tačiau jį, vos pravėrus duris, iš karto pajus užsukę svečiai. Kiekvienų namų kvapas — tai pačių įvairiausių komponentų mišinys. Tai gaminimo kvapai, baldai, audiniai, naminiai gyvūnai, namiškių naudojama parfumerija ir daugybė kitų veiksnių, lemiančių, kokį kvapą pajusime...

  Skaityti daugiau
 • Kur statyti namų kvapus?
  Kur statyti namų kvapus?
  4303 Peržiūros

  Malonus namų kvapas — tai erdvės išskirtinumas, jos vizitinė kortelė. Namų kvapai su lazdelėmis seniai nebėra tik priemonė užmaskuoti blogus kvapus (nors puikiai daro ir tai!). Tinkamai parinktas aromatas namams suteikia jaukumo ir interjero užbaigtumo, o jų gyventojams ir svečiams pakelia nuotaiką bei maloniai pasitinka grįžusius. Dažnai kyla klausimas, kur reikėtų statyti kvapus su lazdelėmis, kad išgautume maksimalią naudą iš šio produkto? Dalinamės savo įžvalgomis ir patarimais!

  Skaityti daugiau
 • Prabangi namų kvapų kolekcija – ODORO Bronze Edition
  Prabangi namų kvapų kolekcija – ODORO Bronze Edition
  3528 Peržiūros

  Niekas taip stilingai nepabrėžia interjero kaip sodrus ir prabangus namų kvapas. Atsižvelgę į klientų norus, sukūrėme ODORO Bronze Edition namų kvapų kolekciją, kuri įkūnija prabangą ir eleganciją. Trys išskirtiniai šios serijos kvapai puikiai tinka didesnėms erdvėms aromatizuoti, o malonus kvapas laikosi net iki 6 mėnesių.

  Skaityti daugiau
 • Kvepiančios žvakės — aromatų magija ir jaukumas
  Kvepiančios žvakės — aromatų magija ir jaukumas
  3276 Peržiūros

  Žvakės nuo seniausių laikų yra jaukumo ir ramybės simbolis. Aromaterapija, meditacija, religiniai ritualai, šventės ar romantiška vakarienė — žvakių deginimas turi daugybę nusistovėjusių tradicijų. Dėl šių priežasčių žvakės neabejotinai yra visiems puikiai pažįstama priemonė, norint sukurti ypatingą atmosferą.

  Skaityti daugiau
 • ODORO MOOD kolekcijos pakuotė "NAPA Baltic 2019" gavo sidabrą
  ODORO MOOD kolekcijos pakuotė "NAPA Baltic 2019" gavo sidabrą
  1469 Peržiūros

  ODORO MOOD kolekcijos pakuotė gavo sidabro apdovanojimą "NAPA Baltic Packaging Award" 2019  apdovanojimuose.

  Skaityti daugiau