• Nauja

SPA ALCHEMY | Asmeninės erdvės kvapas 30 ml

6,20 EUR
SPA ALCHEMY – asmeninės erdvės kvapas

Esu kvapas, norintis su Tavimi praleisti kuo daugiau laiko. Pasiimk mane į ofisą ar kitą jaukų kampelį, kuriame praleidi ne mažiau laiko negu namuose, ir aš apgaubsiu Tave maloniu aromatu, jaukumu, Esu nedidelis, todėl patogiai tilpsiu bet kur ir būsiu mažiau juntamas aplinkiniams - esu skirtas tik Tau

Kvapo natos:
Pakalnutės, žolelės,  druska, prieskoniai, levandos, žaluma, gėlės, pudra, balzamikas, muskusas, vanilė.

Kvapo kilmė – Vokietija


Kiekis

 • Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose. Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose.
 • Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.
 • Puiki dovanos idėja. Puiki dovanos idėja.

Kvapas namams SPA ALCHEMY – atrasti sau skiriamų džiaugsmingų akimirkų formulę.

Kvapo natos: Pakalnutės, žolelės,  druska, prieskoniai, levandos, žaluma, gėlės, pudra, balzamikas, muskusas, vanilė.

Kvapo kilmė – Vokietija.

Kvapas SPA ALCHEMY – tavo laikui su savimi.  Tai tarsi jūros, laukų, vaikystės ir ramybės kokteilis, kurio tikslią formulę kuri Tu. Šis kvapas įkvepia mėgautis vienatve ir savo kompanija, pasileisti plaukus, atsiminti savo vidinį vaiką, kuris mėgsta ir tinginiauti, ir žaisti, ir panirti į savo vidinį pasaulį, kuris neretai su laiku pasimiršta.

2022-12-06

ODORO Elements

Puikus kvapas, kvepia visas kambarys, tai ko ir norėjau :)

  Ar tai tavo namų ir nuotaikos elementas? Ne? Susipažink su kitais kolekcijos kvapais ir išsirink tą, kuris atspindi Tave.

  Visada atsimink, kad tu esi unikali asmenybė ir kad kiekvienas tavo gyvenimo elementas ir nepakartojamas, nes jis yra TAVO.

  ASMENINĖS ERDVĖS KVAPAS SU LAZDELĖMIS - PAPRASTAS IR ELEGANTIŠKAS BŪDAS KVEPINTI NAMUS!

  Aromatinis aliejus pritaikytas namų ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje.

  Lazdelės. Juodos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį ODORO aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje.

  Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenka 2-4 mėnesiams. Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas. Daugiau informacijos, žr. „Naudojimo instrukcija“.

  Sudėtis: Ethanol, dipropylene glycol monomethyl ether, linalool, cis-2-tert-butylcyclohexyl acetate, geraniol, 2-methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, d-limonene, hexamethylindanopyrane, 2,4-dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, dimethyl benzyl carbinyl butyrate, 4-(2,6,6-trimethyl-1-cycohexenyl)-3-buten-2-one, methyl diantilus, gamma-undecalacton, aqua, isopropanol, butanol.

  ODORO – kvapai pagal norą!

   

   

  n.spa alch.30.aek
  497 Prekės

  Charakteristikos

  KolekcijaElements
  Kvapų natosBalzamikas
  Druska
  Gėlės
  Levanda
  Muskusas
  Pakalnutė
  Prieskoniai
  Pudra
  Vanilė
  Žaluma
  Žolelės
  Kvapo tipasCitrusų
  Gaivūs
  Gurmaniški
  Gėlių
  Pavasario, Vasaros
  Pozityvūs
  Stiprūs
  DovanosiuJai

  Jums taip pat gali patikti