NULL

KAIP IŠSIRINKTI KVAPĄ NAMAMS

Žmonės mėgsta leisti laiką namuose, kuriuose kvepia švara, kątik pagamintų maistu ar gėlėmis. Draugai ir pažįstami užsukę pasisvečiuoti mielai sugrįžta į tokius namus, praleidžia juose daugiau laiko, o ir šeimininkams estetika ir švara kelia geriausias emocijas.
Kvapų jutimas yra pagrindinis žmogaus jutiklis, kuris sukelia prisiminimus, todėl nenuostabu kodėl kvapai namuose primena šventes ir geriausias metų dienas. Per Kalėdas tai mandarinų, eglės, cinamono kvapai, per gimtadienį kvepalų ar kepinių aromatai, o vasara asocijuojasi su gaiva, gėlėmis arba mišku.
Tam, kad nereikėtų ilgesingai laukti tol, kol ateis Jūsų mėgstamiausios šventės, padarykite taip, kad jomis kvepėtų namai tada, kai to norite.


PAGRINDINIAI PATARIMAI, RENKANTIS KVAPĄ


1. NAMAI JAU TURI KVAPĄ

Dažna Reed difuzorių pirkimo klaida yra atsižvelgimas tik į asmeninį skonį. O juk kiekvieni namai, taip pat turi savo asmeninį kvapą, jis priklauso nuo žmonių, kurie juose gyvena ir lankosi, nuo skalbinių ar gaminamo maisto. Atsižvelkite į tai, ar kvapas, kuriuo norite aromatizuoti patalpą dera prie jau esamo kvapo patalpoje.


2. ATSIŽVELKITE Į ŠEIMOS IR DRAUGŲ NUOMONĘ
Namai, tai vieta, kurioje gyvena šeimos, kuriuose lankosi svečiai, todėl renkantis kvapą reikėtų atsižvelgti į tai, kas patinka jūsų šeimos nariams ar draugams, kvapas neturi erzinti, o atvirkščiai gerinti nuotaiką.


3. DERINKITE PRIE INTERJERO
Kurdami namų interjerą susikuriame jaukią ir sau priimtiną aplinką, todėl labai svarbu, kad kvapas derėtų prie interjero dizaino. Kvapus galima derini tiek prie stiliaus, tiek prie spalvų, vyraujančių interjere. Galbūt jūsų namai “Glamour” stiliaus ar juose vyrauja raudona spalva? Tuomet jum labai tiks avietės aromatas. O gal jūsų namai šviesūs ir vasariški, tuomet gėlių ar šviežios žolės aromatas jums kaip tik!


4. APGALVOKITE, KOKIAS ASOCIACIJAS JUM KELIA KVAPAS
Išsirinkite mėgstamiausią šventę, patiekalą ar filmą ir pagalvokite, su kokiu kvapu jums jie asocijuosi. Mėgstamų dalykų kvapai ne tik sukels nostalgišką nuotaiką, bet ir namus pavers jaukia, asmenybę atitinkančia aplinka.


5. NUSRPĘSKITE, KUR STATYSITE KVAPĄ
Priklausomai nuo vietos, kurioje stovės Reed difuzorius skirsis ir jo kvapas. Turbūt nenorėtumėte, kad virtuvėje, miegamajame ir tualete kvepėtų tuo pačiu kvapu? Apgalvokite kur būtent statysite difuzorių ir kokio kvapo toje vietoje norėtumėte.


6. KOKIO POVEIKIO NORITE?

Skirtingi kvapai daro skirtingą poveikį tiek aplinkai, tiek juose esantiems žmonėms. Pavyzdžiui levandos aromatas ramina, citrusiniai kvapai pakelia nuotaiką, o kavos aromatas padeda lengviau atsibusti rytais. Rinkites kvapus pagal tai ar norite panaikinti pašalinius kvapus, ar suteikti poveikį savo organizmui.


Daugiau kvapų poveikių rasite čia.


Tikimės, kad šie patarimai palengvins kvapo namams rinkimą, tačiau nepamirškite, ne visada reikia veikti pagal taisykles. Nebijokite stebinti išskirtiniais kvapais, nes tai gali būti jūsų sėkmės garantas!