• Nauja

DOVANA - Perkant už 25 EUR

6,20 EUR
DOVANA - asmeninės edvės kvapas

Esu kvapas, norintis su Tavimi praleisti kuo daugiau laiko. Pasiimk mane į ofisą ar kitą jaukų kampelį, kuriame praleidi ne mažiau laiko negu namuose, ir aš apgaubsiu Tave maloniu aromatu, jaukumu, Esu nedidelis, todėl patogiai tilpsiu bet kur ir būsiu mažiau juntamas aplinkiniams - esu skirtas tik Tau.
Perkant už 25 EUR,gausite 1 asmeninės erdvės kvapą, kvapo rūšis parenkama loterijos būdu.
Perkant už 50 EUR, gausite 2 asmeninės erdvės kvapus, skirtingų aromatų.
Kiekis

  • Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose. Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose.
  • Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.
  • Puiki dovanos idėja. Puiki dovanos idėja.
KVAPAI:
Abu kvapai - iš pamėgtos baltosios ODORO Elements kolekcijos.

Romantiškas ir svajokliškas kvapas DAYDREAM (rožinis): Rožinis pipiras, bergamotė, citrusas, gvazdikėlių pumpurai, kedras, mediena, muskusas, tonka pupelės.
Pavasariu ir laisve kvepiantis SPA ALCEMY (žalias): Pakalnutės, žolelės, druska, prieskoniai, levandos, žaluma, gėlės, pudra, balzamikas, muskusas, vanilė.


Ar tai tavo namų ir nuotaikos elementas? Ne? Susipažink su kitais kolekcijos kvapais ir išsirink tą, kuris atspindi Tave.

Visada atsimink, kad tu esi unikali asmenybė ir kad kiekvienas tavo gyvenimo elementas ir nepakartojamas, nes jis yra TAVO.

ASMENINĖS ERDVĖS KVAPAS SU LAZDELĖMIS - PAPRASTAS IR ELEGANTIŠKAS BŪDAS KVEPINTI NAMUS!

Aromatinis aliejus pritaikytas namų ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje.

Lazdelės. Juodos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį ODORO aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje.

Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenka 2-4 mėnesiams. Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas. Daugiau informacijos, žr. „Naudojimo instrukcija“.

Sudėtis: Denatūruotas etilo alkoholis, dipropileno glikolio metilo eteris, aromatinis aliejus, distiliuotas vanduo, izopropanolis, butanolis.

ODORO – kvapai pagal norą!

 

 

dov.aek.SPA.alch.dd
532 Prekės

Charakteristikos

KolekcijaElements

Jums taip pat gali patikti