Dovanos Jai

Labas, aš esu ODORO ! 

Aš žinau, kaip kartais būna sunku išrinkti dovaną. O kai ją jau išrenki, tai dar reikia ir ją supakuoti. Bet aš turiu puikų sprendimą -  kvepianti dovana ! O, didžiausias šios dovanos pranašumas, kad ji džiugins ir apie Tave primins mažiausiai du mėnesius !  Tavo ODORO

Yra 18 prekės (-ių)

Rodoma 1-12 iš 18 elemento (-ų)

Aktyvūs filtrai

Šampano namai | Namų kvapas...

Kaina 18,00 €
ŠAMPANO NAMAI. Penktadienis – kasdien!   Penktadienis – kasdien! Namams, kuriuose kasdien reikia bent lašelio šventiškumo ir nerūpestingumo....

Kubos šėlsmas | Namų kvapas...

Kaina 18,00 €
KUBOS ŠĖLSMAS. Šelmiška inspiracija!    Namams, kuriuose nuolat skamba muzika ir aidi malonūs draugiški pokalbiai, pripildantys namus įvairių...

ODORO dovanos moterims yra unikalus būdas nustebinti savo drauges ar mylimąsias nepakartojamomis namų kvapų natomis, purškiamais kvapais, aromatinėmis žvakėmis ar dovanų kuponais. Mūsų asortimente rasite įvairiausioms progoms tinkančių aromatų – nuo prabangios rytietiško paslapties ir saldaus medaus mėnesio iki vasariškos magnolijos laisvės ir romantiško šampaninio sapno. O pačioms išrankiausioms moterims nesuklysite padovanoję pasirinktos vertės prabangiai supakuotus ODORO dovanų kuponus.

ODORO tikslas yra padėti Jums iš naujo atrasti Jūsų namų ir aplinkos kvapą, siekiant užtikrinti kasdienio jaukumo ir tik teigiamų jausmų duetą. Namų kvapai jau seniai nebėra tik būdas pašalinti nemalonius aromatus, tai – svarbi dekoro detalė.

Visi mūsų produktai yra sukurti Lietuvoje, tačiau aromatiniai aliejai atkeliauja iš kitų pasaulio kampelių, įskaitant Ispaniją, Vokietiją bei Prancūziją.

ODORO kvapų asortimentas nuolat pildomas, tad tinkamą aromatą atrasite bet kokiai progai. Gaivūs tonai tiks pasiilgusioms šiltojo sezono, saldesnėmis natomis mėgausis romantikės, gėlių kvapai tiks moters ar mamos dienos progai, o cinamoniniai kerai – Kalėdoms.

ODORO asortimentas pasižymi itin plačiu kvapnių produktų pasirinkimu. Dovaną moteriai galite rinkti iš 40 valandų degančių sojų žvakių, aromatinių kortelių, purškiamų namų kvapų ar aromatų su pagaliukais. O jeigu mylimą moterį norėsite nudžiuginti malonia papildoma smulkmena, pasirūpinome dailiais ir originaliais atvirukais, kuriuos galėsite pridėti prie išrinktos dovanos. 

Aromatai skatina mus prisiminti, tad nustebinkite savo mylimąsias padovanodami joms nepamirštamas akimirkas jų pačių namuose. ODORO kvapų įvairovė užtikrins, kad tinkamą dovaną arba rinkinį rasite kiekvienai moteriai.

Kaip išrinkti kvapnią dovaną moterims?

Geriausios kvepiančių produktų dovanos moterims priklauso tik nuo pačios gavėjos. Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į jos gyvenimo stilių. Ekstravertiškos vasaros mylėtojos dažnai renkasi gaivias arba gėlių natas, o savarankiškumu pasižyminčios merginos gali linkti ties prabangiais aromatais.

Taip pat pagalvokite kokio tipo produktais norite savo moterį nustebinti – kvepiančia sojų žvake? O gal keletą mėnesių garuojančiu namų kvapu su lazdelėmis arba aromatine kortele Jos automobiliui? 

Pasirinkus aromatines korteles savo mylimosioms padovanosite ne tik malonų bet ir naudingą siurprizą. Automobiliai, spintos ar kitos uždaros vietos yra linkusios pritraukti nemalonius kvapus, o aromatinės kortelės yra puikus būdas užkirsti tam kelią ir įsitikinti, kad Jūsų moterys būtų visuomet apsuptos tik maloniausiais pojūčiais.

Jeigu pasirinksite dovanoti žvakę ar namų kvapą, apsvarstykite Jos namų aurą bei dizainą – kuris ODORO kvapas yra tinkamiausias galite nuspręsti pagal dabartinius dominuojančius aromatus bei spalvas.

Kambarys, kuriame dovanai bus rasta vieta, irgi svarbi detalė. Namų kvapas voniai dažnai gali būti visiškai skirtingas negu, pavyzdžiui, svetainei. Vonios kambariuose dažnai vyrauja gaivūs gamtos ar gėlių aromatai, o pasirinkimai gyvenamiesiems kambariams yra žymiai platesni ir gali būti tiek prabangūs, tiek gurmaniški, tiek saldūs ar net stiprūs.

Jei nesate įsitikinę dėl tinkamiausio kvapo Jūsų šventei, visuomet galite išbandyti mūsų kvapų mėginėlius, kurių kaina yra tik 1 euras. 

Ką dovanoti moteriai 30-ojo gimtadienio proga?

Jeigu ieškote dovanų idėjos moterims 30-ajam gimtadieniui paminėti, siūlome padovanoti Jai prabangą už prieinamą kainą. ODORO produktai papildys Jūsų moterų namus elegancija pripildytais kvapais. Mūsų top rekomendacija yra Santalo namų kvapas, dar vadinamas skystuoju auksu, kuris pasižymi švelniais ir prašmatniais tonais ir yra kilęs tiesiai iš žavingosios Prancūzijos. Juodos daugiapluoštės naujos technologijos lazdelės užtikrina geresnį kvapo pasiskirstymą, tad veikia efektyviau nei bambukinės, o jazminų bei rožių aromatai sukelia estetikos bei jaunatviškumo jausmą.

 

Ką dovanoti moteriai 50-ojo arba 60-ojo jubiliejaus proga?

Kiekviena moteris nori atsiminti savo jubiliejų – tai laikas kai visa šeima ir artimieji susirenka švęsti Jos gyvenimo. Neleiskite jubiliatui pamiršti šilčiausių gimtadienio akimirkų padovanodami Jai nostalgiją sukeliančius namų kvapų rinkinius. 

Vyresnio amžiaus moterims puikiai tiks ODORO Magnolija rinkinys. Tai – puikiai pažįstamas aromatas, pasižymintas itin suderintomis kvapų natomis bei tobulai tinkantis 50-ojo ar 60-ojo jubiliejaus proga. Rinkinįį sudaro namų kvapas, purškiamas kvapas ir aromatinė sojų žvakė, kurie atkeliauja tvarkingai supakuoti vienoje dėžutėje dailiai perrištu kaspinu. Dovanos gavėja galės kurti kvapnias saleles savo namuose ir gaiviais aromatais mėgautis net iki pusės metų. 

Ką dovanoti savo merginai?

Kiekviena moteris yra skirtinga, tad geriausia dovana merginai priklauso ir nuo Jos pačios ir nuo progos. Tačiau niekada nesuklysite pasirinkdami romantiškumu pasižymintį namų kvapą, kurio aromatas primins apie Jūsų šventę dar keletą mėnesių. ODORO tam rekomenduoja paslaptingoje Vokietijoje kilusį Elements kolekcijos Over the moon kvapą, pasižymintį aviečių ir braškių skoniu su juntamu gvazdikėlių bei vanilės prieskoniu. Jūsų antroji pusė kvapu mėgausis nuo 2 iki 4 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių kiekio. Geriausiam rezultatui rekomenduojama naudoti 4 lazdeles ir kas keletą dienų jas apversti.

Ką dovanoti žmonai vestuvių metinių proga?

Artėjant vestuvių metinėms, geriausia dovana žmonai yra nesibaigiančios meilės įrodymas. O kaip geriau įrodyti savo meilę jeigu nesuteikti Jos namams nesibaigiančio jaukumo? ODORO kvepiančių produktų asortimento įvairovė Jūsų nenuvils – čia rasite tiek pavienius variantus, tiek prašmatnius rinkinius. Jei Jūsų žmona – jaukumo kūrėja ir jo neįsivaizduoja be žvakių, siūlome Ją nustebinti su ODORO MOOD kolekcijos Šampano namų žvake. Romantiška, gaivi ir lengvai aštri – ši sojų žvakė dovanoja jaukumą ir papildo Jūsų namus citrusinių bei saldžių vaisių natomis. Degimo laikas trunka iki 40 valandų. Medinis dangtelis užtikrina, kad kvapas neišgaruotų kol žvakė nebus naudojama, o sojų vaškas – tai aplinkai bei gavėjui draugiškesnė alternatyva už įprastines parafino vaško žvakes.

MOOD kolekcijoje taip pat galite rasti rinkinius, kurie leis Jūsų žmonai mėgautis dovana dar ilgiau. Rekomenduojame nusikelti į šilčiausius praeities laikus su Medaus mėnesio rinkiniu, kurį sudaro namų kvapas bei purškiamas kvapas. Aplankykite saldžiausius prisiminimus su medaus, karamelės bei gėlių tonais. Medaus mėnesio namų kvapas užlies Jūsų namus jaunatviškos ir tyros meilės pojūčiu, o su purškiamu kvapu galėsite pasirūpinti ir įvairių daiktų ar erdvių gaivumu.

 

Ką dovanoti tarptautine moters dienos proga?

Tarptautine moters dienos proga ne vienas savo moteris nustebina tulpių puokšte. Tačiau padovanoję Jai unikalų ODORO Elements kolekcijos namų kvapą, įteiksite Jai ilgavertę dovaną, kurią mylima moteris atsimins ilgai. Rinkitės Naked love jei norite Jos namus pripildyti pavasariškomis natomis su jazminų, ąžuolo samanų ir braškių akordais. O jei galvojate apie citrusinius tonus, kurie pasirūpins Jos namų gaivumu bei sustiprins vasaros pasiilgimą, rinkitės Flower power. Naudojant 3-4 lazdeles ir jas reguliariai apverčiant, šis namų kvapas savo švelnumu gali gaivinti iki 4 mėnesių.

 

Ką dovanoti moteriai Kalėdų proga?

Sušildykite savo mylimas moteris kalėdiniu laikotarpiu padovanodami Joms jaukius žiemos vakarus prie žvakės šviesos. Žvakės yra populiari ir visuomet šaltuoju metų laikotarpiu vertinama dovana. Tad ODORO siūlo mėgautis šventėmis su Kalėdiniu MOOD kolekcijos namų kvapu, pripildytu apelsinų aromatu ir tradiciniais šventiškais prieskoniais, tokiais kaip cinamonas, gvazdikėliai bei vanilė. Su naujos technologijos daugiapluoštėmis lazdelėmis, kurios tolygiai paskirsto kvapus, galėsite būti tikri, kad namuose kvapą jausite kaskart sugrįžę.

Jei vis dėlto norisi šaltojo sezono, bet ne visai kalėdiško kvapo, rekomenduojame išbandyti Ambra dovanų rinkinį. 90ml namų kvapo, 200ml purškiamo kvapo bei aromatinės žvakės rinkinio užteks visam šaltajam sezonui ar net ilgiau, o rytietiškos mįslės nukels į egzotiškus kraštus. Ambra kvapas yra kilęs iš Prancūzijos ir pasižymi medienos ir rudeniškos ar žiemiškos prabangos spalvomis. O kvapų natas sudaro, be abejo, išraiškingosios ambros bei pelargonijos ir vanilės ekstraktai.

Dovanų kuponai moterims

Kvapai ir aromatai yra individualus dalykas, tad nesuklysite pripažinę, jog geriausiai savo skonį moteris žino pati. Dėl šios priežasties, ODORO Jums siūlo dovanų kuponus. Galite rinktis elektroninį variantą bei kuponą įpakuoti savarankiškai. Tačiau norintiems nudžiuginti dailiu įpakavimu, siūlome mokėti tiek pat, bet gauti popierinį variantą, kuris atkeliauja dailiame vokelyje su tvarkingai užrištu kaspinu. Vokas būna jau paruošta tapti malonia dovana draugei, o Jums beliks tik jį įteikti. Šiuo metu siūlome 25 ir 50 eurų vertės čekius, tad ir dovanų kupono vertę galite pasirinkti pagal progą, poreikius bei galimybes

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį