Kvapai automobiliui, kvepiančios kortelės

Kvapai automobiliui, kvepiančios kortelės

Labas, aš esu ODORO !

Pažadu, kad mūsų kelionės drauge kvepės nuostabiai ir bus nepamirštamos... O kur keliausime?

Tavo ODORO

Kvapai automobiliui

Aktyvūs filtrai

Esu automobilio kvapukas, mane pagamino Italijoje, pagal naujas technologijas. Išskirtinės gamybos technologijos užtikrins, kad mano kvapą savo automobilyje galėsi jausti net iki 45 dienų. Esu stilingas, elegantiškas ir prabangus kvapas Tavo automobiliui. Juodas ir elegantiškas kvapukas yra papuoštas dailiu šilkiniu kaspinėliu. Pakabink mane ant veidrodėlio ir aš pažadu pripildyti Tavo automobilio saloną Tavo mylimu kvapu. Tuo pačiu būsiu ir jauki Tavo salono detalė, kuri ne tik kvepės, bet ir papuoš Tavo stilingą automobilį. Aš atrinkau tris geriausiai kvepiančius auto kvapiklius, kurie taps Tavo mašinos neatsiejama dalis. Visi kvapai labai skirtingi, todėl kiekvienas atras savo kvapą, kuris jam taps jo kelionių dalimi. ODORO aromatinė kortelė, tai siubtilūs kvepalai Tavo stilingam automobiliui. Kokybiški auto kvapai internetu ir greitas pristatymas. Tegul Tavo kelionės kvepia ODORO kvapais!

Kurie auto kvapai Tau labiausiai tinka?

Kvapas Čili apelsinas – šiltas ir pozityvus aromatas. Jis suteiks kiekvienam automobiliui daugiau pozityvumo, džiugesio. Kiekviena kelionė prasidės nuo šypsenos ! Šis charakteringas citrusinis aromatas kvepia energija ir entuziazmu. Šį kvapą rekomenduoju rinktis tiems, kas mėgsta naujoves, iššūkius. Puikiai tiks daug keliaujančiam žmogui ir tam kuris renkasi aktyvų poilsį. Saldus apelsinas šiame kvape susipina su gaiviu obuoliu ir verbena, o šiek tiek aštrumo kvapui suteikia kedras, imbieras ir raudonmedis. Šis kvapas tikrai išskirtinis, ne veltui yra vienas iš ODORO favoritų. Tegul automobilyje kvepia pozityvumu !

Kvapas Kubos šėlsmas – nuotaikingas ir prabangus aromatas. Šis kvapas tikrai vienas iš įdomiausių ODORO kvapų. Egzotiškas kvapas nukelia mintimis į Kubos salą, kur kvepia saldžiu romu, aštriu tabaku ir šilta mediena. Šis kvapas automobilyje sukurs kubietišką nuotaiką, pripildys kiek šelmiška atmosfera, dėl to norėsis leistis į neatrastas vietas ir pažinti ką nors naują. Tegul automobilyje visada kvepia jaukumu ir šelmiškumu.

Kvapas Santalasprabangus ir elegantiškas kvapas. Santalo aromatas automobilyje suteiks prabangos ir romantiškumo jausmą. Lengvas ir švelniai saldus aromatas ypač patiks moterims. Tai subtilus ir svajingai nuteikiantis kvapas. Šiame aromate atsiskleidžia Santalo subtilumas, rožių natos kvapui suteikia romantikos, jazminas suteikia gaivos, o muskusas ir tonka pupelės suteikia kvapui sodrumo. Tegul automobilyje visada kvepia meile.