Kvapai automobiliui: Prabangūs automobilio kvapai | Odoro.lt

Kvapai automobiliui

Labas, aš esu ODORO !

Pažadu, kad mūsų kelionės drauge kvepės nuostabiai ir bus nepamirštamos... O kur keliausime?

Tavo ODORO

Kvapai automobiliui

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)
Aktyvūs filtrai

Esu lietuviškas kvepiantis pakabukas automobiliui. Kabėdamas skleisiu malonų kvapą, tad vairavimas ir kelionės su manimi taps jaukesnės ir dar malonesnės. Pakabink mane ant veidrodėlio ir aš pažadu pripildyti Tavo automobilio saloną Tavo mylimu kvapu. Tuo pačiu būsiu ir jauki Tavo salono detalė, kuri ne tik kvepės, bet ir papuoš Tavo stilingą automobilį. Aš atrinkau penkis geriausiai kvepiančius auto kvapiklius, kurie taps Tavo mašinos neatsiejama dalis. Visi kvapai labai skirtingi, todėl kiekvienas atras savo kvapą, kuris jam taps jo kelionių dalimi. O kai nustosiu kvepėti, tu manęs neišmesk, o įsigyk purškiamą ODORO gaiviklį arba kvepalus, supuršk mane ir toliau keliaukime drauge.

Kurie auto kvapai Tau labiausiai tinka?

Kvapas Čili apelsinas - citrusinis ir sultingas, egzotiškas aromatas, kuriam charakterio suteikia kedras kartu su cinamonu ir imbieru. Šis kvapas yra labai pozityvus ir tikrai labai greitai praskaidrina blogą nuotaiką, o automobilio erdvę padaro išskirtine. Visi automobilio keliautojai bus žvalūs ir laimingi, o linksmų kalbų, istorijų ir juoko šiame apelsinais kvepiančiame automobilyje niekada nepritūks !

Kvapas Magnolija -  tai gražiausių ir kvapniausių gėlių, laukų, bei gaivos ir švaros kvapas. Šiltas ir jaukus aromatas, kuris suteiks švaros ir gaivos jausmą Tavo automobilyje. Šis kvapas Tau primins pavasarį ir vasarą. Ypač patiks gėlių aromatų gerbėjams. Pasikabink šį kvapuką iš karto po automobilio valymo ir sustiprink švaros ir gaivumo jausmą !

Kvapas Ambra - duslus ir prabangus, bei rytietiškas aromatas.  Užburiantis rytietiška prabanga, kurią sukuria kvape esančios smilkalų, ambros ir vanilės natos. Šis kvapas puikiai tinka tiems, kas mėgsta odinius salonus, arba ieško išskirtinio ir šiek tiek magiško kvapo. Šiame automobilyje jausis magija ir mistika, kuri kvies nuolat keliauti !

Kvapas Kubos šėlsmas – sodrus ir ryškus aromatas, gundys savo saldžiomis vanilės ir medaus natomis, o užburs romo medienos bei tabako akordais. Šis kvapas sukurs kubietišką nuotaiką ir suteiks Tavo automobiliui prabangią atmosferą. Jeigu patinka stebinti netikėtais sprendimais, šis kvapas kaip tik Tau!

Kvapas Medaus mėnuo - saldus, tačiau kartu ir lengvas, svaiginantis ir užburiantis kvapas. Tai kvapas turtingas kvapais ir jų natomis. Šis aromatas padovanos romantiškus bei gurmaniškus potyrius, sukels jaudinančius prisiminimus. Jeigu kava be deserto, Tau ne kava ir mėgsti saldžius kvapus, šis kvapas Tau padovanos nepamirštamus įspūdžius. Šiame automobilyje nuolat kvepės meile...