• Nauja

DAYDREAM |Asmeninės erdvės kvapas 30 ml

6,20 EUR
DAYDREAM - asmeninės edvės kvapas

Esu kvapas, norintis su Tavimi praleisti kuo daugiau laiko. Pasiimk mane į ofisą ar kitą jaukų kampelį, kuriame praleidi ne mažiau laiko negu namuose, ir aš apgaubsiu Tave maloniu aromatu, jaukumu, Esu nedidelis, todėl patogiai tilpsiu bet kur ir būsiu mažiau juntamas aplinkiniams - esu skirtas tik Tau.

Kvapo natos:
Rožinis pipiras, bergamotė, citrusas, gvazdikėlių pumpurai, kedras, mediena, muskusas, tonka pupelės.

Kvapo kilmė – Prancūzija.

Kiekis

 • Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose. Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose.
 • Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.
 • Puiki dovanos idėja. Puiki dovanos idėja.

Kvapas namams DAYDREAM - pasinerti į malonias mintis ir svajones

 

Kvapo natos: Rožinis pipiras, bergamotė, citrusas, gvazdikėlių pumpurai, kedras, mediena, muskusas, tonka pupelės.

Kvapo kilmė – Prancūzija.

Kvapas DAYDREAM – inspiruojantis dažniau pakelti akis į viršų, kartais jas tiesiog užmerkti – nors ir vidury dienos - ir tiesiog pasvajoti, pasinerti į malonias mintis. Kad mintys netaptų tik tolimomis svajonėmis, rožinio pipiro ir citruso natos, įkvėps ir energijos bei optimizmo siekti savo tikslų ir tikėjimo savo jėgomis.
2023-04-11

Elements

Lengvas kvapas kuris tinka tiek vonios kambaryje,tiek miegamajame…Elegantiskas buteliukas su baltomis lazdelemis kuris sukuria romantiska ir miela akcenta kambaryje ;)

  2022-12-22

  Daydream

  Gražus indelis papuošė lentynėlę vonioje, o kvapas pradžiugina kiekvieną kartą užėjus į patalpą.

   2022-10-25

   Daydream

   Super

    Ar tai tavo namų ir nuotaikos elementas? Ne? Susipažink su kitais kolekcijos kvapais ir išsirink tą, kuris atspindi Tave.

    Visada atsimink, kad tu esi unikali asmenybė ir kad kiekvienas tavo gyvenimo elementas ir nepakartojamas, nes jis yra TAVO.

    NAMŲ KVAPAS SU LAZDELĖMIS - PAPRASTAS IR ELEGANTIŠKAS BŪDAS KVEPINTI NAMUS!

    Aromatinis aliejus pritaikytas namų ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje.

    Lazdelės. Juodos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį ODORO aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje.

    Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenka 2-4 mėnesiams. Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas. Daugiau informacijos, žr. „Naudojimo instrukcija“.

    Sudėtis: Ethanol, dipropylene glycol monomethyl ether, iso e super*, beta-caryophyllene, nerol, dextro-limonene*, cashmeran*, galaxolide, exaltolide*, aqua, isopropanol, butanol.

    *Gali sukelti alergiją.


    ODORO – kvapai pagal norą!

     

    n.dd.30.aek
    489 Prekės

    Charakteristikos

    KolekcijaElements
    Kvapų natosApelsinas
    Bergamotė
    Kedras
    Medis
    Muskusas
    Rožinis pipiras
    Tonka pupelės
    Kvapo tipasCitrusų
    Gaivūs
    Gurmaniški
    Pozityvūs
    Rytietiški
    Saldūs
    Švelnūs
    DovanosiuJai

    Jums taip pat gali patikti