SPA ALCHEMY | Namų kvapas 100 ml | Elements

  Klientų įvertinimas
  • Kvapo intensyvumas:
  22,00 EUR

  SPA ALCHEMY – atrasti sau skiriamų džiaugsmingų akimirkų formulę.

  Kvapo natos: Pakalnutės, žolelės,  druska, prieskoniai, levandos, žaluma, gėlės, pudra, balzamikas, muskusas, vanilė.
   
  Kvapo kilmė – Vokietija

   
  ODORO Elements – tai išskirtinių kvapų kolekcija, sukurta tam, kad Tavo gyvenimą pripildytų tau artimais kvapo teikiamais  elementais.  Ši kolekcija skatina Tave atsiminti, kas esi Tu, kas Tau teikia džiaugsmą ir pilnatvę, kas atspindi ir papildo Tave. Visi šie elementai atkleidžia tave kitiems, o Tave apsupa ir teikia džiaugsmą.

  Balta minimalistinė, išskirtinio dizaino pakuotė talpina 100 ml baltą buteliuką su dailia platinos spalvos dekoro detale bei baltomis lazdelėmis (10 vnt.), surištomis kaspinėliu. Kiekviena detalė kurta galvojant apie Tave.
  Kiekis

  • Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose. Patogus atsiėmimas OMNIVA ir DPD paštomatuose.
  • Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.
  • Puiki dovanos idėja. Puiki dovanos idėja.

  Kvapas namams SPA ALCHEMY – atrasti sau skiriamų džiaugsmingų akimirkų formulę.

  Kvapo natos: Pakalnutės, žolelės,  druska, prieskoniai, levandos, žaluma, gėlės, pudra, balzamikas, muskusas, vanilė.

  Kvapo kilmė – Vokietija.

  Kvapas SPA ALCHEMY – tavo laikui su savimi.  Tai tarsi jūros, laukų, vaikystės ir ramybės kokteilis, kurio tikslią formulę kuri Tu. Šis kvapas įkvepia mėgautis vienatve ir savo kompanija, pasileisti plaukus, atsiminti savo vidinį vaiką, kuris mėgsta ir tinginiauti, ir žaisti, ir panirti į savo vidinį pasaulį, kuris neretai su laiku pasimiršta.

  2022-12-06

  ODORO Elements

  Puikus kvapas, kvepia visas kambarys, tai ko ir norėjau :)

   Ar tai tavo namų ir nuotaikos elementas? Ne? Susipažink su kitais kolekcijos kvapais ir išsirink tą, kuris atspindi Tave.

   Visada atsimink, kad tu esi unikali asmenybė ir kad kiekvienas tavo gyvenimo elementas ir nepakartojamas, nes jis yra TAVO.

   NAMŲ KVAPAS SU LAZDELĖMIS - PAPRASTAS IR ELEGANTIŠKAS BŪDAS KVEPINTI NAMUS!

   Aromatinis aliejus pritaikytas namų ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje.

   Lazdelės. Baltos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį ODORO aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje.

   Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenka 2-4 mėnesiams. Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas. Daugiau informacijos, žr. „Naudojimo instrukcija“.

   Sudėtis: Ethanol, dipropylene glycol monomethyl ether, linalool, cis-2-tert-butylcyclohexyl acetate, geraniol, 2-methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, d-limonene, hexamethylindanopyrane, 2,4-dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, dimethyl benzyl carbinyl butyrate, 4-(2,6,6-trimethyl-1-cycohexenyl)-3-buten-2-one, methyl diantilus, gamma-undecalacton, aqua, isopropanol, butanol.

   ODORO – kvapai pagal norą!

    

    

   n.SPA alch.elements
   197 Prekės

   Charakteristikos

   KolekcijaElements
   Kvapų natosBalzamikas
   Druska
   Gėlės
   Levanda
   Muskusas
   Pakalnutė
   Prieskoniai
   Pudra
   Vanilė
   Žaluma
   Žolelės
   Kvapo tipasCitrusų
   Gaivūs
   Gurmaniški
   Gėlių
   Pavasario, Vasaros
   Pozityvūs
   Stiprūs
   DovanosiuJai

   Parašyk savo atsiliepimą !

   Kvapo intensyvumas:
   2022-12-06

   ODORO Elements

   Puikus kvapas, kvepia visas kambarys, tai ko ir norėjau :)

    Jums taip pat gali patikti