• -3,00 €
  • Nauja
  • Pakuotė

Dark Charms | Rinkinys automobiliui | Purškiamas kvapas + aromatinė kortelė

23,00 €
20,00 € Sutaupote 3,00 €
Su mokesčiais
Bronze edition Kolekcija

Vietoj 23,00 €

Rinkinys ODORO, skirtas Tavo automobiliui ar bet kuriai kitai vietai, kuriai reikia malonaus ir prabangaus kvapo dvelksmo. 


Kvapas "Dark Charms" -
 paslaptingas ir patrauklus aromatas,
kerintis savo gyvumu bei lengvu saldumu. Jaukiai susipynusios saldžios ir gaivios natos su gėlių, medienos ir rytietiškais akordais. Itin daug natų turintis kvapas užburia savo baigtiniu rezultatu. Kvapas viliokliškai apgaubia patalpą jaukia romantika, estetika, stilingumu.

Šioje pakuotėje yra

Kiekis
Dark charms kvapas

Kvapas "Dark Charms" - paslaptingas ir patrauklus aromatas, kerintis savo gyvumu bei lengvu saldumu. Jaukiai susipynusios saldžios ir gaivios natos su gėlių, medienos ir rytietiškais akordais. Itin daug natų turintis kvapas užburia savo baigtiniu rezultatu. Kvapas viliokliškai apgaubia patalpą jaukia romantika, estetika, stilingumu.

Daugiau apie kvapą ir jo produktus
2023-11-14

Biznio mašinų kompanija

Laba diena, kvapas žinomas ir geras, intensyvumas nedidelis. Labai greitia garuoja :) Gal mūsų patalpa per didelė tokiam buteliukui ...

2023-11-14

Dark Charms|

gilus, šiltas kvapas

2023-11-13

Tamsos kerai

Puikus kvapas. Pernai pirkau paskaičius tik atsiliepimus. Sužavėjo. Todėl šiemet užsisakiau net 2 vienetus. Labai patinka!

NAMŲ KVAPAS SU LAZDELĖMIS - PAPRASTAS IR ELEGANTIŠKAS BŪDAS KVEPINTI NAMUS! Aromatinis aliejus pritaikytas namų ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje. Lazdelės. Juodos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį ODORO aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje. Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenks iki 6ių mėnesių. Rekomenduojama naudoti 3-5 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas.Puiki atmosferos gerinimo priemonė bei išskirtinė ir prabangi interjero detalė.Sudėtis: Denatūruotas etilo alkoholis, dipropileno glikolio metilo eteris, aromatinis aliejus, distiliuotas vanduo, izopropanolis, butanolis. ODORO – kvapai pagal norą!

>100 Prekės

Charakteristikos

Kolekcija
Bronze edition
Kvapų natos
Jazminas
Kvapų natos
Juodieji serbentai
Kvapų natos
Muskusas
Kvapų natos
Pačiulis
Kvapų natos
Tonka pupelės
Kvapų natos
Vanilė
Kvapų natos
Žaluma
Kvapų natos
Apelsinas
Kvapų natos
Ąžuolas
Kvapų natos
Braškės
Kvapų natos
Cukraus vata
Kvapų natos
Gėlės
Kvapų natos
Irisai
Kvapo tipas
Gėlių
Kvapo tipas
Romantiški
Kvapo tipas
Saldūs
Kvapo tipas
Prabangūs
Kvapo tipas
Stiprūs
Kvapo tipas
Moteriški
Kvapo tipas
Rudens, Žiemos
Dovanosiu
Jai

Specifinė nuoroda

Panašios prekės

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį