Kalėdos | Kvapo mėginėlis| MOOD

Kalėdos | Kvapo mėginėlis| MOOD

1,00 €
Su mokesčiais
MOOD Kolekcija

KALĖDOS. Iš visos širdies...

 

Esu lietuviškų Kalėdų kvapas ir mano paskirtis – apgaubti tavo namus nepamirštama šventine nuotaika!  Įkvėpsiu tave ir tavo šeimą jaukiems apsikabinimams, skardžiam juokui, dalinimuisi atsiminimais, maistu, meile. Priminsiu dalelę Kalėdų gerumo ir atsiminimų nešiotis savyje ištisus metus.

Kvapo kilmė - Prancūzija. 
Jeigu dar nepažįstate ODORO kvapų paletės, kviečiame užsisakyti kvapo mėginėlį.  Kiekvienas 5 ml buteliukas yra pripildytas apie 1,5 ml grynojo aromatinio aliejaus. Mėginėliai yra skirti tik pauostymui ir susipažinimui su kvapu.
Kiekis
Kalėdų kvapas
Esu lietuviškų Kalėdų kvapas. Mano paskirtis – apgaubti tavo namus nepamirštama šventine nuotaika!  Įkvėpsiu tave ir tavo šeimą jaukiems apsikabinimams, skardžiam juokui, dalinimuisi atsiminimais, maistu, meile. Priminsiu dalelę Kalėdų gerumo ir atsiminimų nešiotis savyje išstisus metus.
MOOD kolekcijos buteliuke glūdi aromatinė kvapo ir jo teikiamos nuotaikos formulė tau ir tavo namams.
Neatskiriamas mano namų kvapo duetas -  stiklinis apvalus buteliukas su 90 ml aromatinio aliejaus bei juodos daugiapluoštės naujos technologijos lazdelės - daro stebuklus tavo mylimose erdvėse.
Daugiau apie kvapą ir jo produktus
2023-12-08

Kalėdos

Su šituo mielu kvapu greičiau ateis dar mielesnės Kalėdos

2023-12-07

Kalėdos

Būtina visiems įsigyti šį kvapą. Pats metas namuose ruoštis Kalėdoms.Kvapas neįkyrus, turintis gvazdikėlių gaivos, kuri persipina su cinamono pojūčiu. Jis įtiks šiuo laikotarpiu net tiems, kas tokių kvapų nemėgsta. Tai ne tik kvapas savo namams, ta-i kvapas draugams dovanai. Ir dabar. Tegu ir kiti jaučia šventę. Buteliukas-kaip visada- " Odoro'- kuklus, ir tuo pačiu stilingas

2023-11-20

Kalėdos

Namai tikrai kvepia Kalėdom. Rekomenduoju.

Parašyk savo atsiliepimą !

2020-11-16

Virginija

Labai siltas, kvepiantis tikromis Kaledomis, o kas svarbiausia nera ikyrus

Kiekvienas 5 ml buteliukas yra pripildytas apie 1,5 ml grynojo aromatinio aliejaus. Geriausiai kvapą pajusite į aliejų įmerkus popieriaus juostelę ir pajudinę ją ties nosimi. Mėginėliai yra skirti tik pauostymui ir susipažinimui su kvapu. Negalima tepti ant odos, naudoti kaip kvepalus, nes ši formulė tam nepritaikyta.

63 Prekės

Charakteristikos

Kolekcija
MOOD
Kvapų natos
Gvazdikas
Kvapų natos
Jazminas
Kvapų natos
Mandarinas
Kvapų natos
Rožiniai pipirai
Kvapų natos
Vanilė
Kvapų natos
Apelsinas
Kvapų natos
Cinamonas
Kvapo tipas
Romantiški
Kvapo tipas
Saldūs
Kvapo tipas
Rytietiški
Kvapo tipas
Stiprūs
Kvapo tipas
Gurmaniški
Kvapo tipas
Rudens, Žiemos

Specifinė nuoroda

Panašios prekės

Susiję straipsniai

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį