K V A P A S  N A M A M S.

Kaip naudoti?

Naudojimo instrukcijos: Atidarykite buteliuką. Į buteliuką įdėkite 2-3 lazdeles ir jas išskleiskite. Norint didesnio kvapo efekto, lazdelių skaičių padidinkite. Apverskite lazdeles kas kelias dienas. Kai lazdelės nustos skleisti kvapą net jas apvertus, pakeiskite jas naujomis. Nestatykite ant poliruotų, dažytų ar plastikinių paviršių. Išsiliejus nedelsiant nuvalykite paviršių.

Naudingi patarimai.

-  Jei norite, kad vos įžengus į namus ar kambarį jus pasitiktų mėgstamas aromatas, namų kvapus statykite prieškambaryje, koridoriuje ar prie pat įėjimo. 

-  Svetainė ir virtuvė paprastai yra tos namų erdvės, kuriose praleidžiama daug laiko, dažnai vaikščiojama. Šiose erdvėse namų kvapas padės sukurti jaukią atmosferą laisvalaikiui ir šventišką nuotaiką apsilankius svečiams.

-   Mažuose būstuose palangė gali tapti tinkamiausia vieta įkurdinti namų kvapą.  Saugokite jį nuo tiesioginių saulės spindulių ar radiatoriaus skleidžiamos šilumos - tokiose sąlygose aromatinis aliejus garuoja gerokai greičiau. Saulės šviesa gali pakeisti kvapo spalvą, tačiau pačiam kvapui tai įtakos neturi. Atminkite, kad švelni oro srovė gali efektyviai paskleisti kvapą po kambarį, tačiau jeigu langas atidarytas itin plačiai, aromatas gali tiesiog išsisklaidyti ir tapti nejuntamu.

-   Miegamasis — delikatumo ir subtilumo reikalaujanti vieta, todėl ir kvapas čia turėtų būti vos juntamas. Namų kvapą su lazdelėmis statykite kiek toliau nuo lovos, kur aromatas galėtų subtiliai pasklisti po visą kambarį.

-   Vonios kambarys — dažnai lankoma namų erdvė, todėl namų kvapai čia tikrai pasitarnaus! Vonios kambaryje namų kvapas neutralizuoja kitus kvapus pripildydamas erdvę švaros ir gaivos pojūčiu. Malonus aromatas taip pat sukuria romantišką atmosferą, todėl maudynės ir kasdieniai grožio ritualai taps malonesni. Žinoma, svarbu nestatyti namų kvapų po oro ištraukimo anga! Atminkite, kad namų kvapas gali neatlikti kvapo sklaidos, jeigu vonios kambarys yra nuolat uždarytas, nevyksta oro srautų judėjimas. Tokiu būdu įvyksta paradoksas – patalpa itin maža, o kvapas nejuntamas. Jeigu taip nutiko, rekomenduojame namų kvapą pernešti į kitą patalpą, o tualete naudoti ODORO purškiamą kvapą – rezultatas jus nustebins.

-  Statykite namų kvapus ne atokiame kampe, o kambario viduryje — taip kvapas tolygiai pasklis visoje erdvėje. Nors, renkantis vietą namų kvapui, norisi rasti saugią vietą, tačiau nedėkite buteliuko aukščiau kaip akių lygis — juk aromatiniai aliejai lazdelėmis sklinda į viršų.

 

Kiekvieni namai — individualūs, todėl nebijokite eksperimentuoti ir keisti namų kvapų  vietos, skirtingoms erdvėms naudoti skirtingus aromatus. Taip pajusite, kuri vieta pasirinktam kvapui tinka labiausiai. Taip pat nepamirškite periodiškai apversti lazdeles!

 

K V A P A S  N A M A M S. P A P I L D Y M A S.

Kaip naudoti?

Atsukite šio butelio kamštelį. Supilkite reikiamą kiekį kvapo į jūsų turimą švarų stiklinį buteliuką. Užsukite šio buteliuko kamštelį su likusiu kvapu tol, kol sunaudosite visą kvapą. Įdėkite lazdeles į namų kvapo buteliuką ir jas išskleiskite. Norint didesnio kvapo efekto, lazdelių skaičių padidinkite. Apverskite lazdeles kas kelias dienas. Kai lazdelės nustos skleisti kvapą net jas apvertus, pakeiskite jas naujomis. Nestatykite ant poliruotų, dažytų ar plastikinių paviršių. Išsiliejus nedelsiant nuvalykite paviršių. 

Naudingi patarimai.

-   Jeigu į turimą stiklinį buteliuką pilsite tokį patį aromatą, kaip naudojote prieš tai, buteliuko praplauti nebūtina. Tačiau jeigu pilsite naują aromatą, būtinai išvalykite stiklinį buteliuką. Geriausia praplauti alkoholiu.
-   Į naujai papildytą kvapą įmerkite naujas, dar nenaudotas lazdeles - kvapo efektas tokiu būdu bus geriausias, lazdelės nebus užsikimšusios, apdulkėjusios ir duos geriasią kvapo efektą.


 


P U R Š K I A M A S   K V A P A S.

Kaip naudoti?

Prieš naudojimą buteliuką suplakite. Purkškite 1-2 kartus į erdvę laikydami bent 30 cm atstumą nuo kitų objektų. Purškiant nukreipkite tolyn nuo kūno. Nenaudokite gaminio arti šilko ar plonų audinių. Nepurkškite, kai oro srautas yra jūsų kryptimi. Jei reikia intensyvesnio kvapo efekto, veiksmą pakartokite. Nestatykite ant poliruotų, dažytų ar plastikinių paviršių. Išsiliejus nedelsiant nuvalykite paviršių. 

2_1.png


K V E P I A N T I   K O R T E L Ė.

Kaip naudoti?

Atsargiai išpakuokite prekę ir pakabinkite ant kaspinėlio. Venkite kontakto su kitomis medžiagomis, nes galite jas apgadinti. Didžiausia leistina naudojimo temperatūra - 60°C. Oro srautas nukreiptas į kvepiančią kortelę padidins kvapo sklaidą. 


Pasidalink savo patirtimi –

labas@odoro.lt