• Tik internetu
  • Sumažinta kaina

Šviežiai pjauta žolė | Purškiamas kvapas 200 ml | Online

9,50 EUR
8,08 EUR Sutaupote 15%

Bene labiausiai su vaikyste asocijuojamas šviežiai nupjautos žolės kvapas nukelia į puikius atsiminimus, žadina gerą nuotaiką ir sukuria atostogų atmosferą.

Kiekis

  • Pristatymas į OMNIVA IR DPD paštomatus Pristatymas į OMNIVA IR DPD paštomatus
  • Nemokamas pristatymas nuo 45 eur Nemokamas pristatymas nuo 45 eur
  • Perkant virš 60€ ODORO kvapų mėginėlių rinkinys ELEMENTS DOVANŲ Perkant virš 60€ ODORO kvapų mėginėlių rinkinys ELEMENTS DOVANŲ

Kvapas „Šviežiai skinta žolė" -  žalias kvapas, primenantis ką tik nupjautos žolės kvapą. Sukuria šiltos vasaros šviežumo pojūtį, žadina gera nuotaiką.

KVAPŲ NATOS

Viršutinės natos:  žolė 

Vidurinės natos:  žolė 

Apatinės natos:  žolė,  žalumynai

2016-10-20

mmm, genialu

Super! Ką tik (rašoma atskirai, išsitaisykit) radau legalų narkotiką. "Gyvas" pjautos žolės kvapas man yra kažkas nerealaus, o jūs dar jį pagaminot. Kada nors tikrai nusipirksiu ir išbandysiu. Šaunuoliai. Dar trūksta žemuogių kvapo. Arba žemuogės ir pjautos žolės viename. Tikrai sužadintumėte gerą (trūksta nosinės pas jus, pripieškit) nuotaiką.

PURŠKIAMAS KVAPAS - MALONIAI ATMOSFERAI IR GAIVIAM ORUI SUKURTI! 

Purškiamas kvapas - tai plastikinis buteliukas, pripildytas pasirinktu kvapu. Šių kvepalų koncentracija yra specialiai pritaikyta patalpų aromatizavimui. Taip pat, jais galima kvėpinti medžiagas ar kitą atributiką. 

Naudojimas: 

1 Prieš naudojimą suplakite buteliuką. 

2. Purkškite kvapą į orą, ant užuolaidų, medžiagų, atributikos, ant kilimo, medžiaginių krėslų, kėdžių, popieriaus, celiuliozės, vizitinių ar pan.

Tereikia kelių papurškimų ir jūsų kambarys pakvips! Keiskite kvapus kiekvieną dieną, derindami juos prie savo nuotaikos ir įgeidžių. 

ODORO – kvapai pagal norą!

p.snz
13 Prekės

Charakteristikos

Kolekcija Online
Kvapų natos Gaiva
Žaluma
Kvapo tipas Gaivūs
Gėlių