Kvapai spintai, kvepiančios kortelės

Kvapai spintai, kvepiančios kortelės

Labas! Esu kvepianti kortelė ODORO, skirta Tavo drabužinei, spintai, ar kitai nedidelei erdvei, kuriai reikia malonaus kvapo dvelksmo.
Aš papuošiu tavo aplinką, pripildysiu ją lengvu kvapo dvelksmu ir jo teikiama nuotaika

Tavo ODORO

Spintai

Aktyvūs filtrai

Pažadu, kad atradęs vietą tavo spintoje, jai suteiksiu nepaprastos gaivos ir malonų aromatą. Nepamiršk, kad aš esu tam, jog nuspalvinčiau tavo namus su nauju, dar nepažintu aromatu. Spintos kvapai padės tau kiekviename namų kampelyje kurti jaukumą ir norą stabtelti, bei įkvėpti kvepiančios kortelės aromatų, kurie sužadina vaizduotę bei prisiminimus.

Kodėl verta naudoti spintos kvapiklius?

Tikriausiai kiekvienas mūsų bent kartą yra pajutęs pro mus praeinant žmogų, su keistu, sudususiu drabužių kvapu. Ilgai laikytas palėpėje ar būdamas patalpoje, kurioje kūrenamas židinys, audinys gali prisigerti papildomų kvapų. Drabužių spintos kvapai padeda neutralizuoti nemalonų aromatą ir palaikyti namų tvarką ir gaivą. Spintų kvapai – tai populiarėjantis produktas, kurį vis labiau naudoja ir lietuviai. Kvapai spintai ypač pasitarnauja, jei jūsų drabužinė yra erdvi, tad galite pasirūpinti ir šios patalpos gaiva.

Spintos kvepalai – ką reikia apie juos žinoti?

Kvepiančios kortelės erdvėje aromatą išlaiko iki 45 dienų, tad jas reikėtų keisti būtent tokiu dažnumu, jei norite džiaugtis pamiltais aromatais kasdien. Taip pat įvertinkite, jei jūsų drabužinė yra didelė, vieno spintos kvapiklio gali nepakakti. Kvepiančios kortelės yra prisotintos aromatu, kuris geba sklisti tam tikru perimetru, tad eksperimentuokite su viena, dviem ar trimis spintų kvapais, kol išgausite norimą efektą.

Kaip išsirinkti spintos kvapą?

Kvapai spintai leidžia būti tikriems, jog kiekvienas jūsų namų centimetras turi malonų savo kvapą, kad ir kur žengtumėte. Tikriausiai reikia pagalbos išsirenkant  drabužių spintos kvapą, kuris pritaptų prie jūsų nuotaikos, pomėgių ar charakterio? Štai keli patarimai, kuriais verta pasinaudoti - „Čili apelsinas“ sukurs energingą ir nuotaikingą atmosferą, jeigu mėgstate intensyvius ir ryškius kvapus šis puikiai jums patiks.

Jeigu mėgstate sodresnius ir paslaptingesnius kvapus, rinkitės „Kubos šėlsmas“, šiame kvape vyrauja romo, tabako ir vanilės aromatai. Kai kam šis kvapas primena šokoladą, kai kam kavą, tiesa kortelėje labiau atsiskleidžia aštresnės natos, dėl to šis kvapas labiau rekomenduojamas naudoti vyro spintoje.

 „Dark charm“ yra numylėtas tarp moterų, ryškus, saldus, turtingas ir labai prabangus aromatas. Dažniausias atsiliepimas apie šiuos kvapus, jog primena mylimus prabangius kvepalus, šis kvapas puikiai derės kiekvienos moters spintoje, nes lengvai įsilies tarp moteriškų kvepalų, taip dar labiau paryškindamas mėgstamus kvepalus.

Dar vienas aromatas rekomenduojamas vyro spintoje būtų „Pachouli Jazz“ . Šis kvapas priešingai, nei Kubos šėlsmas, bus gaivus ir lengvesnis. Mandarinas, bergamotė, pačiulis, kedras ir ambra kvapą nuspalvina ir prabanga ir gaiva. Primena vasaros atostogas prie jūros. Taip pat puikiai derės su vyriškais kvepalais.

Jeigu norite lengvo ir prabangaus kvapo rinkitės mylimiausią ODORO kvapą „Santalas“. Lengvai saldus, šiltas ir viliojantis aromatas tiks bet kokiam interjerui ir tikrai taps kiekvienos moters mylimiausiu kvapu.

Dar vienas mylimiausių ODORO kvapų kvies mylėti gyvenimą iki smulkmenų, o galbūt nuolat kartojate, kad jūsų dienos kaip šventė, tad kodėl neįsigyti spintos kvepalų „Šampano namai“? Šis kvapas yra nuostabus tuo, kad vienu metu yra gaivus ir saldus, jaučiasi ir gėlės ir citrusai ir lengvas saldumas. Tai bene daugiausiai sluoksnių turintis kvapas, dėl to kiekvieną kartą jis jus nustebins naujai.

Galite rinktis ir skirtingų 5 spintų kvapų rinkinio  ir atrasti aromatą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius.

Ar spintų kvapai yra patogūs naudoti?

Taip, ODORO kvepiančios kortelės yra labai patogios naudoti. Jos turi šilkinę juostelę, tad spintos kvapiklius pakabinti yra ypač paprasta, o jų dizainas tikrai derės prie aplinkos. ODORO spintų kvapai yra pagaminti pagal prancūziškas formules, kurių natos nepaprastai dera tarpusavyje. Drabužių spintos kvapai yra tai, ką gerą dovanoti ir gauti dovanų, nes tai – dėmesys net mažiausioms namų erdvėms.