Blog navigation

Naujausi įrašai

Žymos:"Namų kvapai"

 • Namų kvapai įmonėms - dovanos darbuotojams ir verslo partneriams
  Namų kvapai įmonėms - dovanos darbuotojams ir verslo partneriams
  1637 Peržiūros

  Žiemos šventėms pamažu artėjant, daugelis ima ieškoti dovanų idėjų ne tik šeimos nariams, bet ir verslo partneriams, kolegoms. Juk gerai apgalvota verslo dovana – tai draugiškas gestas, padedantis palaikyti ir stiprinti ryšį, skatinti tolesnį pagarba grįstą bendradarbiavimą. Saldumynai ir kitos valgomos dovanos, alkoholiniai gėrimai – tai itin dažnos dovanos įmonėms. Žinoma, tai praktiška ir universalu, tačiau tokia verslo dovana turbūt nedaug ką nustebins ir veikiausiai pasimirš po dienos ar...

  Skaityti daugiau
 • Kur statyti namų kvapus?
  Kur statyti namų kvapus?
  3013 Peržiūros

  Malonus namų kvapas — tai erdvės išskirtinumas, jos vizitinė kortelė. Namų kvapai su lazdelėmis seniai nebėra tik priemonė užmaskuoti blogus kvapus (nors puikiai daro ir tai!). Tinkamai parinktas aromatas namams suteikia jaukumo ir interjero užbaigtumo, o jų gyventojams ir svečiams pakelia nuotaiką bei maloniai pasitinka grįžusius. Dažnai kyla klausimas, kur reikėtų statyti kvapus su lazdelėmis, kad išgautume maksimalią naudą iš šio produkto? Dalinamės savo įžvalgomis ir patarimais!

  Skaityti daugiau
 • ODORO MOOD kolekcija - nuotaika jūsų namams
  ODORO MOOD kolekcija - nuotaika jūsų namams
  3957 Peržiūros

  ODORO - lietuvių gamintojų prekės ženklas, suteikiantis namams, ofisams ir kitoms nedidelėms erdvėms nuotaiką, spalvas ir jaukumą per kvapą – šiandien pristato atnaujintą kvapų kolekciją – ODORO MOOD Collection.

  Skaityti daugiau
 • POPULIARIAUSI KVAPŲ TIPAI, KUO JIE SKIRIASI?
  POPULIARIAUSI KVAPŲ TIPAI, KUO JIE SKIRIASI?
  2651 Peržiūros

  Tikrai daugelis sutiks, kad namų kvapą išsirinkti yra labai sunku, ypatingai jeigu jį perki ne sau, o ketini šia originalia dovana nustebinti savo mylimą draugę, draugą ar giminaitį. Norime, kad kvapas, kurį dovanojame visapusiškai atitiktų žmogų, kuris jais kvepins savo namus, ar kitas pasirinktas erdves. Žinoma, norime, kad kvapas kvepėtų pasakiškai ir visi svečiai užsukę į namus smalsiai klaustų „o kas čia taip skaniai kvepia? 

  Skaityti daugiau