Labas!

Mano vardas ODORO.

Esu Lietuvoje gaminamų kvepiančių produktų, skirtų tavo namams,  prekės ženklas.

Mano tikslas -  suteikti tavo mylimiausioms erdvėms nuotaiką, spalvas ir jaukumą per kvapą. 

 

ODORO produkcija yra gaminama Vilniuje, UAB PROMO AROMA kolektyvo rankomis, su geriausiomis intencijomis ir palinkėjimais tavo namams skleisti šilumą ir jaukumą, o tau - šypsotis ir mėgautis kiekviena diena bei kiekviena kvapo nata!

 

Nors Lietuva neturi ilgametės istorinės patirties produktų gamyboje kvapų srityje, šiandien ODORO jau tampa gyvu įrodymu, kad geras produktas gali gimti bet kur - tereikia daug patirties, žinių, užsispyrimo, kūrybos, profesionalumo - ir vietinėje rinkoje sukurtas produktas gali pralenkti importuojamus visiems gerai žinomus prekės ženklus.

 

ODORO išskirtinumai - itin geras kvapo efektas, kurį lemia itin aukšta aromatinio aliejaus koncentracija, lietuvių uoslei pritaikyti kvapai, daug meilės ir profesionalumo kiekvienoje detalėje ir smulkmenoje.

 

|

 

L I N K I U  T A U

N U O S T A B I A I   K V E P I A N Č I O

G Y V E N I M O !

Apie mane.

Esu įkvėptas dviejų žmonių - vyro ir moters - draugystės ir meilės. Gimiau pirmiausia kaip koncepcija - džiuginti žmonių mėgstamiausias ir intymiausias erdves per kvapą. Buvau ilgai vystomas ir kurį laiką buvau bevardis. 2015 metais spalio mėnesį buvau pavadintas ODORO vardu. ODORO - tai ir kvapo reikšmė lotynų kalboje, ir mano įkūrėjų pavardės motyvai. 

 

Kiekvienas ruduo - tai mano gimtadienis ir atskaitos taškas mano augimui, asortimento atnaujinimui, naujienoms. Šiemet man sukaks jau septyneri metai.

 

Šiandien esu oficialus Europos sąjungoje registruotas prekės ženklas. Esu parduodamas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos sąjungos rinkose. Siekiu augti kartu savo komanda ir produktų krepšeliu. 

 

 

Apie mano kolekcijas.

Šiandien ODORO asortimentą sudaro 4 labai skirtingos namų kvapų kolekcijos. Kiekvieną jų sudaro įvairių formatų produktai, ir tu gali rinktis, kuris kvapas, ir koks produktas tinka tavo skoniui, gyvenimo stiliui, būdui, ir tavo tikslams.

ODORO asortimentas yra nuolat tobulinamas ir pildomas, tad pažadu tau daug naujienų.  Jeigu nori būti pirmasis sužinantis visas mano naujienas, užsiregistruok ODORO naujienlaiškiui.

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį