Kvepiančios žvakės internetu | Aromatinės žvakės namams | Odoro.lt

Kvepiančios sojų žvakės

Labas, aš esu ODORO !

Aš pažadu pripildyti Tavo namus nuostabiu aromatu, jaukia šiluma ir bei romantiška žvakės šviesa. Ir dar pažadu degti ir kvepėti mažiausiai 40 valandų.

Iki, Tavo ODORO

Kvepiančios sojų žvakės

Aktyvūs filtrai

Aš pažadu pripildyti Tavo namus nuostabiu aromatu, jaukia šiluma ir romantiška žvakės šviesa. Ir dar pažadu degti ir kvepėti mažiausiai 40 valandų. Kvepiančios aromatinės žvakės, tai neatsiejama romantiško vakaro dalis. Ypač tamsiais rudens vakarais, arba šaltais žiemos vakarais yra labai jauku ir gera namus sušildyti jaukia kvapnios žvakės šiluma. ODORO kvepiančios žvakės ne tik sušildys jūsų namus, bet ir pripildys nuostabiais aromatais. ODORO žvakių kolekcijoje rasi 4 aromatų žvakes: Santalas, Ambra, Kubos šėlsmas ir Avietė. Visi kvapai labai skirtingi, todėl kiekvienas ras sau tinkamiausią ir mylimiausią kvapą namams.

Kvepiančios sojų žvakės, kaip išsirinkti internetu?

Visi keturi ODORO žvakių kvapai yra skirtingi, todėl tikrai daugelis ras savo mylimiausią kvapą.

Santalas – subtilus ir romantiškas. Lengvas, švelniai saldus ir viliojantis aromatas apgaubs aplinką savo santūria prabanga, elegancija ir estetika. Šis kvapas puikiai tiks elegantiškam, švelniam, pastelinių atspalvių interjerui. Tokiame interjere vyrauja šviesa ir švara. Interjerą taip pat puošia kelios prabangios dekoro detalės, galbūt meno kūriniai, o galbūt stilinga vaza, ar žvakidė.

Ambra – paslaptingas, kiek duslus ir gundantis aromatas užburs savo subtilia rytietiška prabanga. Kvapas bet kuriai aplinkai suteiks išskirtinį charakterį, lengva pretenzingą prabangą ir kokybišką išskirtinumą. Ambra puikiai derės, prie interjero, kuriame vyrauja aukso detalės, kabo ekspresyvūs paveikslai, veidrodžiai, dominuoja odiniai baldai, galbūt langai papuošti sunkesnėmis užuolaidomis. Namuose gali būti šiek tiek prieblandos, todėl čia visada bus bent kelios išskirtinės žvakės.

Kubos šėlsmo – aromatas sukurs kubietišką nuotaiką, suteiks patalpai prabangią, kiek šelmišką atmosferą. Puikiai tinka vietoms, kuriose dažnai vyksta susibūrimai – pakels nuotaiką ir suteiks atsipalaidavimą. Šis kvapas puikiai papildys namus, kuriuose yra kuriamas prabangus, šiek tiek šaltesnių atspalvių interjeras. Tokiose namuose taip dažnai rasime medienos detalių.