Dovanos vyrams

Labas, aš esu ODORO !

Aš žinau, kaip kartais būna sunku išrinkti dovaną. O kai ją jau išrenki, tai dar reikia ir ją supakuoti. Bet aš turiu puikų sprendimą -  kvepianti dovana ! O, didžiausias šios dovanos pranašumas, kad ji džiugins ir apie Tave primins mažiausiai du mėnesius !  Tavo ODORO

Aktyvūs filtrai

  • Nauja
Purškiamas kvapas ODORO MOOD "Santalas", 200 ml

Santalas | Purškiamas...

Kaina 9,50 €
SANTALAS.  Prabangos dvelksmas.    Namams, kuriuose turėtų dominuoti švelnumas ir elegancija.  Pripildysiu juos saldžiu prabangos ir...

Kubos šėlsmas | Namų kvapas...

Kaina 17,00 €
KUBOS ŠĖLSMAS. Šelmiška inspiracija!    Namams, kuriuose nuolat skamba muzika ir aidi malonūs draugiški pokalbiai, pripildantys namus įvairių...

ODORO dovanos vyrams pasižymi unikaliais aromatais, kuriais galite nudžiuginti mylimąjį, draugą, tėtį ar bet kurį vyriškosios lyties atstovą, bet kokia proga. Džentelmeno kvapą ar salstelėjusiu romu bei tabaku prisotintą Kubos šėlsmą aromatą dovanokite kortelėse automobiliams, kvepiančiose žvakėse ar namų kvapuose su lazdelėmis, kurie gali tapti įsimintina ir ilgai apie jus menančia dovana jam. O jeigu sunku išsirinkti, prabangiai supakuoti ODORO dovanų kuponai – puiki, lengva ir greita dovanos idėja vyrui, kuri gavėjui leis apsidovanoti širdžiai artimiausiu aromatu.

ODORO gyvuoja tam, kad padėtų Jums atrasti būdą sukurti charakteringą bei jaukią kasdienę aplinką, pasitelkiant unikalius kvapus. Mūsų kruopščiai atrinkti aromatai pasižymi ne tik išskirtiniais, įsimenamais kvapais, bet ir naudingomis savybėmis. Tad namus ar automobilį praturtinsite ne tik sugrįžti kviečiančiu aromatu, bet taip pat padėsite sau atsipalaiduoti, nurimti, pakelti nuotaiką, nusikelti į gamtą ar netgi tolimus pasaulio kraštelius.

Siekiame, jog kiekviena asmenybė atrastų sau tinkamą aromatą, todėl skrupulingai atrinkome kvapų asortimentą, kuriame kiekvienas atras sau tinkamą. Jazminų natos nuolat primins vasarą, ambros užuomazgos nukels į Rytus, o pačiulis erdvę prisotins gaivališku jaukumu. 

Savo produktus kuriame Lietuvoje, tačiau aukštos kokybės aromatinių aliejų ieškome net ir tolimesnėse vietose, tokiose kaip Ispanija, Vokietija ar Prancūzija. 

ODORO pasižymi itin plačiu kvapų bei dovanų pasirinkimu. Namų kvapai su pagaliukais, aromatinės kortelės ar sojų žvakės padės vyro namuose atskleisti mėgstamiausius aromatus. O padovanoję ODORO dovanų kuponą, gavėjui leisite išsirinkti tokį aromatą, kuriuo iš tiesų norės užpildyti savo erdves.

Kvapai turi neįtikėtiną galią sužadinti prisiminimus, tad kodėl nenustebinus savo artimųjų įsimintinais kvapais jų erdvėms? ODORO kvapų bei dovanų tipų įvairovė užtikrins, jog tobula dovana nustebinsite net išrankiausią vyrą. 

Kaip išrinkti tinkamą dovaną vyrams? 

Tinkamiausia kvapni dovana priklauso nuo vyro, kuris gauta dovana mėgausis. Pirmiausia, įvertinkite asmeninį vyro stilių bei apgalvokite jo gyvenimo būdą. Ar gavėjas atviras, spontaniškas bei mėgstantis nuotykius? O galbūt vyrui, kurį sveikinsite, arčiau širdies yra tai, kas patikrinta laiko? Atsakymai į šiuos klausimus padės išrinkti kvapą, kuris puikiai atspindės vyro asmenybę ir taps neatsiejamu palydovu kasdienoje.

Jeigu jau atsakėte į klausimą, kokiomis charakterio savybėmis pasižymi vyras, kuriam dovanosite aromatingą dovaną, tuomet parinkite tinkamiausią produkto tipą. ODORO asortimentas atveria erdvę Jūsų fantazijai. Jeigu neatsiejama vyro gyvenimo dalis yra automobilis, jam puikiai tiks aromatingos kortelės arba purškiamas kvapas. O galbūt norite dovanoti keletą mėnesių garuojantį namų kvapą su lazdelėmis? 

Platus ODORO aromatų bei produktų tipų pasirinkimas leidžia derinti kvapus tarpusavyje, kurie padės kurti aromatingas salas namuose ir automobilyje. Pavyzdžiui, 5 ODORO BRONZE aromatinių kortelių rinkinys – tai puiki dovana vaikinui, kuriam svarbi automobilio priežiūra bei gaivūs kvapai jame. Rinkitės iš norimų kortelių kvapų ir leiskite gavėjui nuspresti kaip dovaną panaudoti – automobilyje, namuose, spintoje, ar kitose kasdienėse erdvėse.

Jeigu norite nustebinti mažiau pažįstamą vyrą, rinkitės universalius produktus. Rekomenduojame purškiamus namų kvapus, kurie tiks namų, automobilio, įvairių medžiagų ar daiktų kvėpinimui. Patchouli Jazz rinkinys su aromatine kortele ir purškiamu kvapu yra puiki dovana draugui ar vaikinui, kuri džiugins žemiškomis natomis tiek namuose, tiek automobilyje. 

Tačiau jeigu vyras linkęs puoselėti namų erdvę bei jaukumą, rinkitės dovanoti namų kvapą su lazdelėmis arba aromatinę žvakę. Egzistuojanti spalvų paletė namuose, esantys kvapai ar netgi gyvenamoji vieta padės išrinkti tinkamiausią kvapą. 

Pavyzdžiui, lengvo kvapo aromatinė žvakė jaukumą kurs įvairiuose namų kampeliuose. Vonios kambariui tiks kvapai su žoliškais ekstraktais arba aromatai su egzotiškų prieskonių užuomazgomis. O miegamajam ar svetainei charakterio suteiksite rinkdamiesi iš lengvų, gaivių, stiprių, rytietiškų ar netgi vyriškų ODORO kvapų. 

Nesate tikri, ką padovanoti vyrui? Leiskite tinkamą kvapą išsirinkti pačiam ir įteikite prabangiai supakuotą dovanų kuponą už Jums tinkamą kainą.

Ką padovanoti vyrui 30-ojo gimtadienio proga?

Ieškantiems kuo nustebinti vyrą jo 30-ojo jubiliejaus proga, kviečiame apie Jūsų dėmesį priminti dovanojant pažįstamus kvapus su netikėtomis natomis. Geriausia dovana 30-ajam gimtadieniui paminėti – Čili apelsino MOOD rinkinys, sudarytas iš namų kvapo su lazdelėmis, purškiamo kvapo bei aromatinės kortelės. Iš Prancūzijos kilęs aromatas įkvėps pozityvumo, teigiamų emocijų ir net niūriausią dieną praturtins gaivumu bei žvalumu. Kiekvienas produktas rinkinyje leis kurti kvapnias saleles savo erdvėse – namuose, biure ar automobilyje. Namų kvapas su naujos technologijos daugiapluoštėmis lazdelėmis malonų aromatą skleis iki 2 mėnesių, o purškiamas aromatas tarnaus net 727 papurškimus.  

 

Ką dovanoti vyrui 40-ojo jubiliejaus proga?

Jubiliejus – tai proga susiburti su pačiais artimiausiais žmonėmis bei sukurti visą gyvenimą išliksiančius prisiminimus. Tad 40-ąjį jubiliejų vyrui galite priminti dovanodami išskirtinį kvapą, kuris visada sužadins smagius šventės prisiminimus. Tam, kad įspūdžiai išliktų kuo ryškeni, rekomenduojame rinktis stipresnius aromatus. Santalo MOOD rinkinys su kvapnia žvake, aromatine kortele automobiliui, purškiamu kvapu bei namų kvapu su lazdelėmis užtikrins, kad pasirinktose jubiliato erdvėse sklis švelnus, elegantiškas bei ilgai išliekantis kvapas.

 

Ką dovanoti tėčiui tėvo dienos proga? 

Neretai aromatai mus nukelia į įsimintiniausias gyvenimo akimirkas, pavyzdžiui – vaikystę, kupiną šiltų prisiminimų. Būtent nostalgiška dovana tėčiui tėvo dienos proga gali priminti apie neįkainojamas patirtis drauge. Galbūt su tėčiu dalinatės prisiminimu, kai šis sode su Jumis dalinasi prisirpusiu, kątik nuo medžio nukritusiu obuoliu? Jaukius praeities epizodus įprasminti padės ODORO Vasaros sodas namų kvapas, prisotintas gaivių vaisių bei gėlių aromatų, primenančių nerūpestingas akimirkas su tėčiu. O apie nostalgiškas akimirkas drauge jam galite priminti parašydami sveikinimą vienoje iš mūsų išskirtinių atviručių. Išsirinkite mieliausią, parašykite sveikinimą ir mes jį pridėsime prie dailiu kaspinu aprištos dovanos.

 

Ką dovanoti vyrui per Kalėdas?

Kalėdos – tai bendravimo ir brangių prisiminimų su artimaisiais kūrimo metas. Tai laikas, kai norisi kurstyti namų šilumą ir jaukumą, o tam nėra geresnio būdo už puikią kompaniją, tradicinius kalėdiškus kvapus ir žinoma – mirgančią žvakės liepsną, kuriančią intymų bei jaukų namų foną. Tad savo vyrui Kalėdų proga padovanokite ODORO aromatines sojų vaško žvakes, pasižyminčias plačia kvapų gama bei ilgu degimo laiko. Juoda stiklinės talpa yra universali, todėl ne tik derės įvairiausiuose interjeruose, bet taip pat tiks mėgstantiems tamsias, žemiškas, visur derančias spalvas. 

 

Dovanų idėjos vaikinui

Parodyti dėmesį bei paminėti svarbias progas dažnai pakanka malonių smulkmenų, kurios nereikalauja daug išlaidų. O jeigu Jūsų išrinktas mažas siurprizas sužadina jusles, mylimas vaikinas apie Jūsų dėmesį prisimins dar ilgiau. Tad norintiems nustebinti mylimą vaikiną bet stingantiems dovanų idėjų, rekomenduojame apsidairyti kruopščiai atrinktų ODORO dovanų iki 25 eurų. Viena jų – purškiamas kvapas Džentelmentas, pasižymintis šiluma bei harmonizuojačiomis savybėmis bei įkvepiantis kasdieniams užmojams įveikti. 

 

Ką dovanoti vyrams gimtadienio proga?

Geriausia dovana vyrui gimtadienio proga priklauso nuo jo asmenybės, charakterio bruožų, pomėgių, tikslų, gyvenimo būdo ir žinoma – mėgstamų kvapų. Tad prieš renkant dovaną gimtadienio progai paminėti, apsvarstykite, kokie yra gavėjo namai, interjetas? Kokie aromatai vyrauja jo erdvėse? Tuomet, tinkamiausią dovaną rinkite atsižvelgdami į šiuos faktorius.

Jeigu vyras mėgsta stiprius kvapus, o jo automobilis ar namai dvelkia muskusu ar tabaku, dovanokite aromatus, praturtintus romo, medienos ekstraktais. Kubos šėlsmas aromato rinkinyje vyrauja jaukių ir vyriškų natų derinys. Jame atrasite romo, tabako, kiečio, kvapiojo šalavijo, muskuso, medaus, medienos bei kumarino natas. O rinkinyje esantis purškiamas kvapas bei aromatinė kortelė šiuos kvapus padės paskirstyti po kasdienes vyro erdves.

Dovanodami dovaną vyrui, linkstančiam link lengvų bei gaivių aromatų, rinkite produktus, praturtintus Šampano namų ekstraktu. Šventiško aromato viršutinės natos apdovanos vaisių bei citrinų dvelksmu, o apatinėse slypintis muskusas atsiskleis jaukumo ir vyriškumo užuomazgomis. 

 

Kodėl verta rinktis ODORO dovanas vyrams? 

ODORO siūlo platų produktų pasirinkimą, kuriame atrasite tinkamą dovaną kiekvienam vyrui bet kokiai progai – jubiliejui, Kalėdoms, sukaktuvių proga, ar tiesiog norint nudžiuginti be progos. Priklausomai nuo gavėjo norų bei pomėgių, dovanokite ODORO kvapnias žvakes, degančias net iki 40 valandų, purškiamus namų kvapus, aromatus su lazdelėmis bei kvepiančias korteles, kuriomis vyras sukurs kvapnias salas savo kasdienėse erdvėse. 

Verta dovanoti ODORO namų kvapus, pasižyminčius naujos technologijos daugiapluoščiais pagaliukais, kurie aliejui leidžia judėti vienodu greičiu. Dėl šios priežasties, dovanos kvapas sklis 50% efektyviau už namų kvapus su įprastomis medinėmis lazdelėmis. Patalpas pripildyti kvapniu aromatu pakaks vos trijų lazdelių, o koncentruoto aliejaus dėka, aromatingas siurprizas džiugins iki 6 mėnesių.

ODORO kolekcijoje – platus aromatų pasirinkimas. 28 kvapai leis išrinkti tinkamą dovaną net išrankiausiam vyrui ir jo namų erdves pripildys lengvomis, gaiviomis, intensyviomis, vyriškomis, ar itin švelniomis natomis.

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį