NAUJIENA

ODORO MINI kolekcija - tai maži, žaismingi ir stilingi namų kvapukai, skirti iškvėpinti pačias mažiausias erdves širdžiai mielais aromatais.

30 ml mini namų kvapas - tai puikus sprendimas bet kuriai vietai, kuri turi kvepėti - ofiso stalui, spintai, voniai, grožio kampeliui ar net viešbučio kambariui, kuriame apsistojai. Maža talpa leidžia šį kvapuką vežtis su savimi į bet kurį pasaulio kraštą!

Tai puiki neįpareigojanti dovanėlė draugei, mokytojai ar kolegai.

lovely: FLOWER POWER

Meilės, švelnumo ir laisvės pojūčio kvapas, pripildantis erdvę gėlių, puošnumo ir įkvėpimo simfonija. Tarsi žydinti gėlių puokštė, įkvėps pasimėgauti, pasvajoti, atsipalaiduoti ir prisiminti, kokia neapsakomai galinga yra ši akimirka. 

Kvapo kilmė - Prancūzija.

KVAPO NATOS: arganas, heliotropas, kokosas, medus, anyžiai, vanilė, baltasis muskusas, tonka pupelės

happy: ORANGE CHILLI

Pozityvumo ir teigiamos energijos kvapas. Suteiks aktyvumo ir žvalumo. Įkvėps užsidegimo ir ryžto nuveikti tai, kas teikia laimę, malonius potyrius. Darbo erdvėje dovanos kūrybiškumą, energiją ir stimuliuos protą.

Kvapo kilmė - Prancūzija.

KVAPO NATOS: apelsinas, obuolys, verbena, cinamonas, imbieras, raudonmedis.

cozy: SANDALWOOD

Kvapas, užpildantis jaukumu ir švelnia elegancija. Apgaubs saldžiu prabangos ir stilingumo dvelksmu bei įkvėps kasdien siekti šiek tiek daugiau estetikos ir mažų dalykų, kurie gyvenimą padaro kur kas gražesnį.

Kvapo kilmė - Prancūzija.

KVAPO NATOS: santalas, rožė, jazminas, apelsinas, vanilė, tonka pupelės, muskusas.

charm: DARK CHARMS

Jaudinantis, šiltas ir prabangus aromatas, sukurtas vilioti, mėgautis, žavėti. Saldžiai gaivus, puošnus, intriguojantis paslaptingais rytietiškais akordais. Kvapas, kviečiantis gyventi pilnatvėje su savimi, savo troškimais ir potyriais.

Kvapo kilmė - Prancūzija.

KVAPO NATOS: juodieji serbentai, ąžuolas, pačiulis, braškės, apelsinas, jazminai, žaluma, cukraus vata, irisai, gėlės, vanilė, tonka pupelės, muskusas.

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį