Dovanų rinkiniai

Labas, aš esu ODORO ! 


Aš žinau, kaip kartais būna sunku išrinkti dovaną. O kai ją jau išrenki, tai dar reikia ir ją supakuoti. Bet aš turiu puikų sprendimą -  kvepianti dovana ! O, didžiausias šios dovanos pranašumas, kad ji džiugins ir apie Tave primins mažiausiai du mėnesius !  Tavo ODORO

Aktyvūs filtrai

Jaukumo ir Kvapo draugystė

Mūsų dovanų rinkiniai ne tik praturtina jūsų namus puikiais kvapais, bet ir įneša šilumą bei harmoniją į kasdienį gyvenimą. Namų kvapas gali paveikti nuotaiką, padidinti gerovės jausmą ar net sukurti šventinę atmosferą. Štai kodėl mūsų rinkiniai yra daugiau nei tik kvapų rinkiniai – tai patirtis.

 

Jaukumo jausmas jūsų namuose

Kodėl mūsų kvapai yra tokie ypatingi?

  • Kokybiški ingredientai: Savo produktuose naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas. Žvakėms gaminti naudojame tik ekologišką sojų vašką, kuris ne tik kvapia, bet ir yra nekenksmingas žmogaus organizmui.
  • Ilgalaikis Kvapas: Mūsų produktai pasižymi ilgalaikiu kvapo išlaikymu. Namų kvapams skleisti naudojame naujos technologijos pluoštines lazdeles, kurios yra daug efektyvesnės lyginant su kitomis alternatyvomis.
  • Dizaino Prabanga: Produktų dizainas ne tik atrodo estetiškai, bet ir suteikia elegancijos jausmą kiekvienuose namuose.

 

Rinkiniai Kiekvienam Skoniui

 Ar mėgstate gilius, sodrius kvapus ar lengvus, švelnius aromatus? Mūsų kolekcijoje rasite net 5 populiariausių kvapų rinkinius:

Kubos šėlsmas: suteiks namams bohemiško atsipalaidavimo, prabangios prieblandos, o jus ir jūsų svečius įkvėps dalintis neblėstančiomis istorijomis.

Magnolija: įkvėps jus dažniau išskleisti rankas pasaulio grožiui, laisvei ir harmonijai. Apgaubs jaukumu ir gamtos gaiva.

Santalas: pripildys namus saldžiu prabangos ir stilingumo dvelksmu bei įkvėpsiu kasdien siekti šiek tiek daugiau estetikos ir mažų dalykų, kurie gyvenimą padaro kur kas gražesnį.  

Čili apelsinas: suteiks jums aktyvumo ir žvalumo. Įkvėps užsidegimo ir ryžto nuveikti tai, ką seniai atidėliojote, naujų potyrių, idėjų ir tikėjimo gražesniu rytojumi.

Šampano namai: pripildys namus noru šypsotis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka, tad galėsi blaiviai džiaugtis savo išskirtiniu gyvenimu ir tuo, ką turite.

 

Namų Kvapai prisiminimams

Kiekvienas kvapas gali būti susijęs su prisiminimu. Tai gali būti šilta vasaros diena prie ežero ar šaltas rudenio vakaras prie židinio. Su mūsų dovanų rinkiniais galite sukurti arba atgaivinti šias akimirkas namuose.

 

Rankų Darbo Meistriškumas

Rankų darbo produktai yra išskirtiniai. Kiekvienas produktas yra unikalus, nes prie jo atsiradimo prisilietė žmogaus ranka. Tai reiškia, kad į kiekvieną produktą buvo įdėta daug meilės, rūpesčio ir dėmesio. Prie viso to, negalime nepaminėti, kad visa mūsų produkcija pagaminta Lietuvoje.

 

ODORO dovanų rinkiniai

Mūsų dovanų rinkiniai yra daugiau nei tik kvapų rinkinys. Tai yra galimybė pasinerti į kvapų pasaulį, kuriame kiekvienas aromatas yra istorija. Tai yra puikus būdas pamatyti, kaip rankų darbo produktai gali praturtinti mūsų gyvenimą. Dovanokite sau ir savo artimiesiems šią neįkainojamą patirtį.

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį