Sveikinimo atvirukai

Labas, aš esu ODORO ! 

Aš žinau, kad prie dovanos visada smagu gauti ir mielą atviruką. Ypač, kai kitoje pusėje randi jaukų palinkėjimą. Aš galiu užrašyti Tavo palinkėjimą, tik palik man žinutę su norimu tekstu. Tavo ODORO

Aktyvūs filtrai

Kokios Progos Tinka Mūsų Sveikinimo Atvirukams?

Sveikinimo atvirukai yra puikus būdas pasakyti „ačiū“, „sveikinu“ arba tiesiog parodyti, kaip jums rūpi kitas žmogus. ODORO parduotuvėje rasite universalias sveikinimo atvirutes, kurias galėsite pritaikyti įvairiomis gyvenimo progomis:

 • Gimtadieniai: Padarykite šią dieną dar ypatingesnę su mūsų originaliais atvirukais.
 • Vedybos: Švęskite meilę kartu su jaunaisiais. Skirkite jiems šiltus žodžius, kuriuos jie prisimins kiekvieną kartą paėmę dovanotą atvirutę.
 • Vaiko gimimas: Pasveikinkite šeimą su naujuoju šeimos nariu skirdami jiems šiltą ir mielą žodį.
 • Šventės: Nuo Kalėdų iki Velykų, mūsų atvirukai papuoš kiekvieną šventę ir papildys bet kurią dovaną jaukumu ir širdies prisilietimu.

 

Kodėl Sveikinimo Atvirukai yra Svarbūs?

Daugelis gali manyti, kad tradiciniai popieriniai sveikinimo atvirukai tampa neaktualūs dėl mūsų gyvenimą pilnai perėmusios technologijų gausos. Tačiau atvirutės, skirtingai nei išmaniosios technologijos gali perteikti žmogaus šilumą ir išreikšti emociją.

 • Asmeniškas prisilietimas: Elektroninė žinutė niekada nebus tokia pat asmeniška kaip ranka rašytas žodis.
 • Amžininkai: Atvirukai tampa brangiais prisiminimais, kuriuos galima saugoti ir vėliau peržiūrėti.
 • Fizinis prisilietimas: Gavęs atviruką, jausite, kad kas nors pagalvojo apie jus, paskyrė laiko ir pastangų jums parašyti.

 

Kaip Derinti Mūsų Sveikinimo Atvirukus su Namų Kvapais?

Sveikinimo atvirukai ir namų kvapai gali tapti puikia kombinacija dovanoms. Įsivaizduokite:

 • Romantiškas vakaras: įsivaizduokite romantišką vakarą su mylimu žmogumi, besimėgaujant Naked Love jazminų bei pačiulio aromatu ir skaitant ranka parašytus žodžius ant meile alsuojančios atvirutės.
 • Atsipalaidavimo Momentai: Mylimam žmogui, kuriam šiuo metu trūksta poilsio. Dovanokite SPA Alchemy kvapą kartu su atpalaiduojančiu palinkėjimu.
 • Šventinis laikotarpis: Kalėdų džiaugsmas su šeima, namuose užuodžiamas Kalėdų kvapas po eglute sukrautos dovanos, o prie jų, kalėdiniai palinkėjimai brangiausiems žmonėms.

  

ODORO - Jūsų dovanų partneris

Nors mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas namų kvapams, mūsų sveikinimo atvirukų kolekcija yra dar vienas būdas praturtinti jūsų dovanas. Mes tikime, kad mažiausi dalykai gali padaryti didžiausią įspūdį. Įsivaizduokite šilumą ir džiaugsmą, kai jūsų artimieji atidaro jūsų išrinktą sveikinimo atviruką, o namuose plinta jūsų mėgstamiausias kvapas. Tai yra tiesioginis kelias į širdį.

Kvieskite šilumą, jaukumą ir šventinę nuotaiką į savo namus kartu su ODORO. Mes esame čia, kad padėtume jums išrinkti tobula dovaną ar tiesiog rasta kažką ypatingo sau.

 • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį