Namų kvapai su lazdelėmis

Namų kvapas su lazdelėmis – tai daili dekoro detalė, kuri nuolat skleidžia Tavo mėgstamą kvapą net kai Tu apie tai negalvoji.
Pirmasis apkabinsiu Tave vos sugrįžus namus.  Papuošiu Tavo namus, pakelsiu Tavo ir svečių nuotaiką.

Rasta 26 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 26 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šampano namai | Namų kvapas...

Kaina 17,00 €
ŠAMPANO NAMAI. Penktadienis – kasdien!   Penktadienis – kasdien! Namams, kuriuose kasdien reikia bent lašelio šventiškumo ir nerūpestingumo....

ODORO kvapų koncentracija yra didesnė, dėl to jų užteks ilgiau. Kadangi kvapai kvepia intensyviau, Tau nereikės panaudoti visų lazdelių, pakanka 3-5 lazdelių. Į kiekvieną kvapą įdedu ne tik ilgą darbo patirtį ir žinias, bet ir meilę, rūpestį ir norą, kad Tavo namuose ne tik skaniai kvepėtų, bet ir būtų labai jauku. Mano kvapų kolekciją sudaro įvairiausi aromatai. Gaivūs, saldūs, vaisių, rytietiški, gėlių kvapai pripildys Tavo mylimas erdves nuostabiais aromatais. Namų kvepalai su pagaliukais dažniausiai naudojami kambario kvepinimui, tačiau taip pat puikiai tinka ir kitoms patalpoms: vonios kambariui, drabužinėms, ofisams ir kitoms nedidelėms erdvėms. ODORO kvapų pasirinkimas perkant internetu yra plačiausias. Čia gali rinktis iš daugiau, nei 30 skirtingų kvapų. Namų kvapai su pagaliukais turi daug privalumų ! Pagrindinis namų kvapo tikslas žinoma yra skleisti malonų ir Tavo mylimą kvapą. Tačiau, daugeliui namų kvepalai tapo neatsiejama namų dekoro detalė. Jis ne tik pripildo namus ar kitas patalpas maloniu kvapu, tačiau ir papuošia jas suteikdamas erdvei subtilumo ir šiuolaikiškumo. Derink namų kvapą su aromatinėmis žvakėmis, nuotraukų rėmeliais, gėlėmis ir taip kurk jaukią, šiltą, stilingą aplinką namuose. Nepamiršk kvapo derinti taip pat ir su interjeru, kuriame jis bus. Taip pat kiekvienai erdvei galima ir reiktų parinkti jai geriausiai tinkantį kvapą. Miegamajame puikiai tiks Santalas, lengvas ir švelnus, romantiškas aromatas suteiks malonią ir jaukią atmosferą, bei sukurs jūsų poilsio zonoje ramią ir svajingą nuotaiką. O vonioje puikiai atsiskleis visi gaivūs kvapai, kaip Vasaros sodas, ar Magnolija, kurie pripildys jūsų vonios erdve gėlėmis ir švaros pojūčiu. Svetainėje ar virtuvėje galima rinktis intensyvesnius ir ryškesnius kvapus, tokius, kaip Čili apelsinas, kuris ne tik sukurs šiltą ir gerą nuotaiką, bet taip pat ir puikiai neutralizuos aplinkos kvapus, arba Ambra, kuri pripildys jūsų erdves paslaptingo ir prabangaus aromato, o gal Medaus mėnuo, kuris jūsų namus pripildys šiluma, romantika ir meile... Namų kvapai taip pat yra puiki dovana, kurią ypač dažnai renkasi dovanoti vietoj gėlių, nes kvapas namams apie jus primins dar mažiausiai du mėnesius, o kvepės gerokai skaniau ir intensyviau, nei gėlių puokštė. Namų kvapas su lazdelėmis, taip pat yra puiki dovana įkurtuvių progą, kad naujuose namuose kvepėtų ypatingai. Žinoma, tai puiki dovana ir Šv. Kalėdų proga, tam aš sukūriau unikalų Kalėdų kvapą, kuris sustiprins šios nuostabios šventės laukimą ir nuotaiką.

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį