Įkurtuvių dovanos

Labas, aš esu ODORO ! 

Aš žinau, kaip kartais būna sunku išrinkti dovaną. O kai ją jau išrenki, tai dar reikia ir ją supakuoti. Bet aš turiu puikų sprendimą -  kvepianti dovana ! O, didžiausias šios dovanos pranašumas, kad ji džiugins ir apie Tave primins mažiausiai du mėnesius !  Tavo ODORO

Rasta 21 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 21 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šampano namai | Namų kvapas...

Kaina 17,00 €
ŠAMPANO NAMAI. Penktadienis – kasdien!   Penktadienis – kasdien! Namams, kuriuose kasdien reikia bent lašelio šventiškumo ir nerūpestingumo....

Čili apelsinas | Namų...

Kaina 17,00 €
ČILI APELSINAS. Pozityvi energija. Namams, kuriems reikia pozityvumo ir teigiamos energijos. Suteiksiu tau aktyvumo ir žvalumo. Įkvėpsiu...

ODORO įkurtuvių dovanos – tai malonus būdas nustebinti brangų žmogų, draugus ar artimuosius, įsikūrusius naujuose namuose. Dovanokite rytietiškas mįsles, saldų medaus mėnesio prisiminimą ar vasariškos magnolijos dvelksmą. O išrankiausiems skoniams įteikite elegantiškai supakuotus ODORO dovanų kuponus, kurie naujiems namams leis atsiskleisti ne tik visomis spalvomis, bet ir aromatais.

ODORO – tai lietuviškas aromatinių produktų prekės ženklas. Pagrindinė misija sukasi aplink pagalbą iš(si)rinkti kvapus sau bei artimiesiems, padėsiančius iš naujo patirti esamas erdves ir joms suteikti kasdienio komforto bei jaukumo jausmą. 

Produktus su didele meile ir dėmesiu kuriame Lietuvoje, o aukščiausios kokybės kvapus tiekiame iš Vokietijos, Ispanijos bei Prancūzijos. Todėl mūsų kolekcijoje atrasite aromatus, kurie gavėjų namuose padės sukurti dar geresnį gyvenamosios erdvės pojūtį. 

Pradėdami tinkamos dovanos įkurtuvėms paieškas, atraskite nuolat besiplečiantį ODORO kvapų asortimentą. Jame – platus pasirinkimas ekstraktų, tinkamų įvairiausioms erdvėms, stiliams bei charakteriams. 

BRONZE EDITION kolekcijoje atrasite aukštos kokybės išskirtinius kvapus ypatingoms progoms, tinkamoms ne tik gimtadieniams, bet ir įkurtuvėms. ODORO MOOD pasitiks su spalvinga ir itin įvairia kolekcija su 13 aromatų – nuo vasaros, atgimstančios purškiamo namų kvapo buteliuke, iki rytietiškų prieskonių aromato svetainėje. 

Siūlome platų aromatinių produktų pasirinkimą, pritaikytą įkurtuvių progai – namų kvapus su naujosios technologijos daugiapluoštėmis lazdelėmis, purškiamus namų kvapus, aromatines korteles bei kvapias sojų žvakes, degančias net iki 40 valandų. O šalia aromatingos dovanos, bičiulius ar artimuosius pradžiuginkite malonia smulkmena, pridėdami išskirtinio dizaino šventinį atviruką, kuris puikiai tiks pasveikinti su nauja pradžia.

Padėkite naujakuriams puoselėti jaukią atmosferą su ODORO!

 

Ką dovanoti įkurtuvių proga?

Dovanos pasirinkimas įkurtuvių proga priklauso nuo įkurtuvininkų poreikių, namų dizaino bei nuotaikos, kurią bičiuliai ar artimieji nori kurti savo naujuosiuose namuose. Jeigu įkurtuvių vakarėlis yra pirmoji proga išvysti naujuosius namus, rekomenduojame pasvarstyti ODORO dovanų kupono dovanojimą. 

Rinkitės iš 25 ar 50 eurų vertės dovanų čekio ir naujųjų namų savininkams leiskite išsirinkti aromatus, kurie geriausiai išpildys jų namų viziją bei derės prie interjero ir kuriamos atmosferos. ODORO siūlo rinktis iš elektroninio varianto, kurį galite atspausdinti bei įpakuoti patys. Tačiau esant iškilesnei progai, kaip įkurtuvės, rekomenduojame alternatyvią ODORO paslaugą – dailų popierinio voko įrišimą. Jūsų dovana atkeliaus dailiame voke su kaspinu ir bus paruošta dovanojimui. 

 

Kokia simbolinė dovana įkurtuvių proga yra geriausia?

Dovanos naujiems namams neprivalo būti itin didelės ar brangios. Ieškantiems minimalizmo bei kuklesnio pasirinkimo, tam puikiai tiks mielos smulkmenos. Simbolinė dovana įkurtuvėms gali būti paprasta, minimalistiška ir pasižymėti lengvais bei gaiviais ekstraktais. 

Pavyzdžiui, ODORO aromatinės kortelės yra puikus simbolinės dovanos įkurtuvėms pavyzdys. Jos užima nedaug vietos, tačiau yra originali smulkmena, suteikianti naujų aromatų drabužinei, įvairiems namų kampeliams, ar panorėjus – netgi automobiliui. Kortelių kvapas išsilaiko iki 45 dienų, tad ji – puiki simbolinė dovana įkurtuvių proga, nereikalaujanti daug išlaidų bei kurianti kvapnias minimalias saleles naujai įkurtuose namuose. 

Kvepiančios sojos vaško žvakės – tai dar viena puiki simbolinė dovana, pasižyminti subtiliu bei švelniu kvapu ir kurianti jaukumo apraiškas namuose. Universalus juodos spalvos žvakės dizainas dera prie kiekvieno interjero, o degimo laikas džiugina iki 40 valandų. Bičiuliams ar artimiesiems, mėgstantiems pretenzingas natas, tiks Ambra aromatinė žvakė, kurioje ambros bei smilkalų šokis atskleis prabangias erdvės detales ir jos unikalumą. O jeigu įkurtuvininkai linksta gaivališkos žalumos link, Magnolijos aromato žvakė kiekvieną kambario kertelę pripildys žemiškais aromatais ir jaukia liepsnos šviesa. 

 

Ką dovanoti vyrui įkurtuvių proga?

Tinkamiausia įkurtuvių dovana vyrui priklauso nuo jo pomėgių ir charakterio. Tad be abejonės, sveikindami bičiulį ar šeimos narį įsikūrus naujuosiuose namuose, įvertinkite, ar gerai pažįstate įkurtuvininką bei žinote, kokios natos yra jo mėgstamiausios.  

Vyrams, kurie mėgaujasi stipresniais kvapais, galite dovanoti aštresnio aromato namų kvapus su lazdelėmis, kuriančius išskirtinę aromatinę patirtį savo neįprastomis varijacijomis. Botanist namų kvapas – įsimintina įkurtuvių dovana vyrui, mėgstančiam aštrius pojūčius. Šiame 225 ml buteliuke telpa citrusinių vaisių natos, praturtintos svaiginančiu pačiulio ir vanilės duetu, o tinkamai naudojamas kvapas namus išskirtiniu aromatu praturtins net iki pusės metų. 

Vyriškosios lyties atstovams, linkstantiems prie gaivališkų aromatų, rekomenduojame dovanoti Vasaros sodo aromato namų kvapą su lazdelėmis. Natos visuomet primins šviesias ir aromatingas vasaros dienas, o subtilus vaisių bei muskuso tandemas suteiks krislelį šviesos bei vasariškumo net šalčiausiomis metų dienoms. 

 

Ką dovanoti moteriai įkurtuvių proga?

Prieš sveikinant moterį su įsikurimu naujuosiuose jos namuose, itin svarbu skirti akimirką ir apmąstyti, ką įkurtuvininkė mėgsta bei kokie aromatai dominavo jos erdvėse iki šiol. 

Jeigu gerai pažįstate moterį, į kurios įkurtuvių vakarėlį vykstate ir žinote, kokia jos namų vizija, dominuojančios spalvos, interjeras bei mėgiami kvapai, tuomet apsidairykite ODORO dovanų įkurtuvėms. Tarp jų – namų kvapai su daugiapluoštėmis naujos technologijos lazdelėmis, kurios užtikrina itin gerą kvapo sklaidą erdvėje. 

Pavyzdžiui, išskirtinė BRONZE EDITION kolekcija pasižymi ne tik akį traukiančiu buteliuku, bet taip pat ir trimis unikaliais namų kvapų aromatais – prabangiu Majestic Wood, paslaptinguoju Dark Charms ir gaiviuoju Patchouli Jazz. O ODORO MOOD asortimentas Jus pasitiks su 13 įvairių aromatų, varijuojančių tarp saldžių, stiprių, gaivių, citrusinių ar netgi aštrių čili natų.

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį