Kvapas namams

 1. Atidarykite buteliuką.
 2. Į buteliuką įdėkite 2-3 lazdeles ir jas išskleiskite.
 3. Norint didesnio kvapo efekto, lazdelių skaičių padidinkite.
 4. Apverskite lazdeles kas kelias dienas.
 5. Kai lazdelės nustos skleisti kvapą net jas apvertus, pakeiskite jas naujomis.
 6. Nestatykite ant poliruotų, dažytų ar plastikinių paviršių.
 7. Išsiliejus nedelsiant nuvalykite paviršių.

 Papildymai

  1. Atsukite šio butelio kamštelį.

  2.  Supilkite reikiamą kiekį kvapo į jūsų turimą švarų stiklinį buteliuką. 

  3. Užsukite šio buteliuko kamštelį su likusiu kvapu tol, kol sunaudosite visą kvapą. Įdėkite lazdeles į namų kvapo buteliuką ir jas išskleiskite. 

  4. Norint didesnio kvapo efekto, lazdelių skaičių padidinkite. 

  5. Apverskite lazdeles kas kelias dienas. Kai lazdelės nustos skleisti kvapą net jas apvertus, pakeiskite jas naujomis. Nestatykite ant poliruotų, dažytų ar plastikinių paviršių. 

  6. Išsiliejus nedelsiant nuvalykite paviršių. 

Naudingi patarimai. 

   1.  Jeigu į turimą stiklinį buteliuką pilsite tokį patį aromatą, kaip naudojote prieš tai, buteliuko praplauti nebūtina. Tačiau jeigu pilsite naują aromatą, būtinai išvalykite stiklinį buteliuką. Geriausia praplauti alkoholiu.

   2.  Į naujai papildytą kvapą įmerkite naujas, dar nenaudotas lazdeles - kvapo efektas tokiu būdu bus geriausias, lazdelės nebus užsikimšusios, apdulkėjusios ir duos geriasią kvapo efektą.  

 1. Prieš naudojimą buteliuką suplakite.
 2. Purkškite 1-2 kartus į erdvę laikydami bent 30 cm atstumą nuo kitų objektų.
 3. Purškiant nukreipkite tolyn nuo kūno.
 4. Nenaudokite gaminio arti šilko ar plonų audinių.
 5. Nepurkškite, kai oro srautas yra jūsų kryptimi.
 6. Jei reikia intensyvesnio kvapo efekto, veiksmą pakartokite.
 7. Nestatykite ant poliruotų, dažytų ar plastikinių paviršių. Išsiliejus nedelsiant nuvalykite paviršių. 
 1. Atsargiai išpakuokite prekę ir pakabinkite ant kaspinėlio. Venkite kontakto su kitomis medžiagomis, nes galite jas apgadinti.
 2. Didžiausia leistina naudojimo temperatūra - 60°C.
 3. Oro srautas nukreiptas į kvepiančią kortelę padidins kvapo sklaidą. 
 1. Jei norite, kad vos įžengus į namus ar kambarį jus pasitiktų mėgstamas aromatas, namų kvapus statykite prieškambaryje, koridoriuje ar prie pat įėjimo. 
 2. Svetainė ir virtuvė paprastai yra tos namų erdvės, kuriose praleidžiama daug laiko, dažnai vaikščiojama. Šiose erdvėse namų kvapas padės sukurti jaukią atmosferą laisvalaikiui ir šventišką nuotaiką apsilankius svečiams.
 3. Mažuose būstuose palangė gali tapti tinkamiausia vieta įkurdinti namų kvapą.  Saugokite jį nuo tiesioginių saulės spindulių ar radiatoriaus skleidžiamos šilumos - tokiose sąlygose aromatinis aliejus garuoja gerokai greičiau. Saulės šviesa gali pakeisti kvapo spalvą, tačiau pačiam kvapui tai įtakos neturi. Atminkite, kad švelni oro srovė gali efektyviai paskleisti kvapą po kambarį, tačiau jeigu langas atidarytas itin plačiai, aromatas gali tiesiog išsisklaidyti ir tapti nejuntamu.
 4. Jei norite, kad vos įžengus į namus ar kambarį jus pasitiktų mėgstamas aromatas, namų kvapus statykite prieškambaryje, koridoriuje ar prie pat įėjimo. 
 5. Svetainė ir virtuvė paprastai yra tos namų erdvės, kuriose praleidžiama daug laiko, dažnai vaikščiojama. Šiose erdvėse namų kvapas padės sukurti jaukią atmosferą laisvalaikiui ir šventišką nuotaiką apsilankius svečiams.
 6. Mažuose būstuose palangė gali tapti tinkamiausia vieta įkurdinti namų kvapą.  Saugokite jį nuo tiesioginių saulės spindulių ar radiatoriaus skleidžiamos šilumos - tokiose sąlygose aromatinis aliejus garuoja gerokai greičiau. Saulės šviesa gali pakeisti kvapo spalvą, tačiau pačiam kvapui tai įtakos neturi. Atminkite, kad švelni oro srovė gali efektyviai paskleisti kvapą po kambarį, tačiau jeigu langas atidarytas itin plačiai, aromatas gali tiesiog išsisklaidyti ir tapti nejuntamu.
 • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį