• -10,00 €

5 ODORO MOOD aromatinių kortelių rinkinys

30,00 €
20,00 € Sutaupote 10,00 €
Su mokesčiais
MOOD Kolekcija

Jeigu ieškai dailios dovanos arba nori įsigyti pamėgtus ODORO produktus didesniais kiekiais ir geresne kaina - šioje kategorijoje surasi Tau siūlomus sprendimus.

Susikurk rinkinį pagal save. Tau tereikia pasirinkti mėgstamus kvapus. Rinkinys ODORO, skirtas Tavo namams, automobiliui ar bet kuriai kitai vietai, kuriai reikia malonaus ar prabangaus kvapo dvelksmo.

Dovanok mylimam žmogui arba tiesiog sau - ODORO produktai neturi galiojimo laiko ir tikrai radžiugins bet kurį asmenį ilgai kvapo skleidžiama nuotaika.

KORTELĖ 1 * Privaloma

KORTELĖ 2 * Privaloma

KORTELĖ 3 * Privaloma

KORTELĖ 4 * Privaloma

KORTELĖ 5 * Privaloma

Iš viso (su PVM)
%% getFormattedPrice(basePrice) %% %% getFormattedPrice(itemPrice) %%
Kiekis
Čili apelsino kvapas
Namams, kuriems reikia pozityvumo ir teigiamos energijos. Suteiksiu tau aktyvumo ir žvalumo. Įkvėpsiu užsidegimo ir ryžto nuveikti tai, ką seniai atidėliojai, naujų potyrių, idėjų ir tikėjimo gražesniu rytojumi.

Kvapo kilmė - Prancūzija.

MOOD kolekcijos
 buteliuke glūdi aromatinė kvapo ir jo teikiamos nuotaikos formulė tau ir tavo namams.
Neatskiriamas mano namų kvapo duetas -  stiklinis apvalus buteliukas su 90 ml aromatinio aliejaus bei juodos daugiapluoštės naujos technologijos lazdelės - daro stebuklus tavo mylimose erdvėse.
Daugiau apie kvapą ir jo produktus
2024-06-07

Čili apelsinas MINI

Vienas mėgstamiausių kvapų ir dar vienas labai dailus dizainas.Pagal patalpos dydį manau didesniam pvz vonios kambariui tai pats tas.Mano atveju nusisavino sūnus į savo kambarį

2024-06-07

Čili apelsinas

Na man čia visiškas topas,kur atrodo patiks visiems,dominuoja apelsinas su šalia einančiais prieskoniais,kiek aš jų nupirkusIr sau ir visad dovanų turiu spintoj atsargai pasidėjus,maža kur į svečius reiks netikėtai

2024-04-07

R.S

Super!

Esu kvepianti kortelė ODORO, skirta Tavo drabužinei, automobiliui ar bet kuriai kitai vietai, kuriai reikia malonaus kvapo dvelksmo.

Esu sukurta Lietuvoje ir pagaminta Italijoje pagal UAB “Promo aroma” užsakymą. 

Kvapo garavimo trukmė – 45 dienos.

Mano svoris – 20 g. 

Aš papuošiu tavo aplinką, pripildysiu ją lengvu kvapo dvelksmu ir jo teikiama nuotaika! Tau tereikia ištraukti mane iš maišelio. Visą detalią instrukciją rasi ant mano išorinės pakuotės.

Sudėtis: EVA polimeras, aromatinis aliejus

AUTOMOBILIO KVAPAS - KELIAS IRGI TURI KVEPĖTI!

ODORO automobilio kvapas - ypatingas tuo kad tiesiog kabėdamas pripildo automobilį ar bet kurią kitą uždarą vietą Jūsų pasirinktu aromatu, o kartu ir puikia nuotaika bei jaukumu.

Tinka:

1. Automobiliui aromatizuoti

2. Kaip spintos kvėpiklis

3. Kaip eglutės žaisliukas. 

ODORO – kvapai pagal norą!

>100 Prekės

Duomenų lapas

Kolekcija
MOOD

Konkrečios nuorodos

Panašios prekės

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį