• Nauja

FLOWER POWER | Kvapo mėginėlis | Elements

1,00 EUR

Kvapas namams FLOWER POWER – pasimėgauk įkvėpimu iš gėlių.

 

Kvapo natos: Arganas, heliotropas, kokosas, medus, anyžiai, vanilė, baltasis muskusas, tonka pupelės.

Kvapo kilmė – Prancūzija.

Kvapas FLOWER POWER – tai gėlių puokštę pranokstantis namų elementas, kuris įkvėps Tave matyti pasaulį pro “gėlinius” akinius. Gėlės – tai ypač neatsiejama moters puošmena, kuri kiekvieną gyvenimo momentą padaro išskirtinį ir šventišką. Kvapas itin sklaidus, gaivus ir nepalieka abejingų netgi tų, kurie gėlinių aromatų paprastai nemėgsta.Kiekis

  • Pasinaudok pasiūlymu ! Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus visiems užsakymams. Pasiūlymo laikas ribotas. Pasinaudok pasiūlymu ! Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus visiems užsakymams. Pasiūlymo laikas ribotas.
  • Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Greitas užsakymų paruošimas. Išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.
  • Supakuok užsakymą, kaip dovaną ! Supakuok užsakymą, kaip dovaną !

Kvapas namams FLOWER POWER – pasimėgauk įkvėpimu iš gėlių.

 

Kvapo natos: Arganas, heliotropas, kokosas, medus, anyžiai, vanilė, baltasis muskusas, tonka pupelės.

Kvapo kilmė – Prancūzija.

Kvapas FLOWER POWER – tai gėlių puokštę pranokstantis namų elementas, kuris įkvėps Tave matyti pasaulį pro “gėlinius” akinius. Gėlės – tai ypač neatsiejama moters puošmena, kuri kiekvieną gyvenimo momentą padaro išskirtinį ir šventišką. Kvapas itin sklaidus, gaivus ir nepalieka abejingų netgi tų, kurie gėlinių aromatų paprastai nemėgsta.

Kiekvienas 5 ml buteliukas yra pripildytas apie 1,5 ml grynojo aromatinio aliejaus. Geriausiai kvapą pajusite į aliejų įmerkus popieriaus juostelę ir pajudinę ją ties nosimi.

Mėginėliai yra skirti tik pauostymui ir susipažinimui su kvapu. Negalima tepti ant odos, naudoti kaip kvepalus, nes ši formulė tam nepritaikyta.

meg buteliukas
91 Prekės

Charakteristikos

KolekcijaElements
Kvapų natosAnyžius
Arganas
Baltasis muskusas
Heliotropas
Kokosas
Medus
Tonka pupelės
Vanilė
Kvapo tipasCitrusų
Gaivūs
Gėlių
Moteriški
Pavasario, Vasaros
Pozityvūs
Romantiški
Švelnūs

Jums taip pat gali patikti