Kalėdos | Namų kvapas 90 ml | MOOD

17,00 €
Su mokesčiais
MOOD Kolekcija

KALĖDOS. Iš visos širdies...

 

Esu lietuviškų Kalėdų kvapas ir mano paskirtis – apgaubti tavo namus nepamirštama šventine nuotaika!  Įkvėpsiu tave ir tavo šeimą jaukiems apsikabinimams, skardžiam juokui, dalinimuisi atsiminimais, maistu, meile. Priminsiu dalelę Kalėdų gerumo ir atsiminimų nešiotis savyje ištisus metus.

Kvapo kilmė - Prancūzija.

MOOD kolekcijos – buteliuke glūdi aromatinė kvapo ir jo teikiamos nuotaikos formulė tau ir tavo namams. Neatskiriamas mano namų kvapo duetas -  stiklinis apvalus buteliukas su 90 ml aromatinio aliejaus bei juodos daugiapluoštės naujos technologijos lazdelės - daro stebuklus tavo mylimose erdvėse.
 
________________________________________
 
Kiekis
Kalėdų kvapas
Esu lietuviškų Kalėdų kvapas. Mano paskirtis – apgaubti tavo namus nepamirštama šventine nuotaika!  Įkvėpsiu tave ir tavo šeimą jaukiems apsikabinimams, skardžiam juokui, dalinimuisi atsiminimais, maistu, meile. Priminsiu dalelę Kalėdų gerumo ir atsiminimų nešiotis savyje išstisus metus.
MOOD kolekcijos buteliuke glūdi aromatinė kvapo ir jo teikiamos nuotaikos formulė tau ir tavo namams.
Neatskiriamas mano namų kvapo duetas -  stiklinis apvalus buteliukas su 90 ml aromatinio aliejaus bei juodos daugiapluoštės naujos technologijos lazdelės - daro stebuklus tavo mylimose erdvėse.
Daugiau apie kvapą ir jo produktus
2023-12-08

Kalėdos

Su šituo mielu kvapu greičiau ateis dar mielesnės Kalėdos

2023-12-07

Kalėdos

Būtina visiems įsigyti šį kvapą. Pats metas namuose ruoštis Kalėdoms.Kvapas neįkyrus, turintis gvazdikėlių gaivos, kuri persipina su cinamono pojūčiu. Jis įtiks šiuo laikotarpiu net tiems, kas tokių kvapų nemėgsta. Tai ne tik kvapas savo namams, ta-i kvapas draugams dovanai. Ir dabar. Tegu ir kiti jaučia šventę. Buteliukas-kaip visada- " Odoro'- kuklus, ir tuo pačiu stilingas

2023-11-20

Kalėdos

Namai tikrai kvepia Kalėdom. Rekomenduoju.

Kvapas namams ODORO MOOD -  tai kvepianti nuotaikos formulė tavo namams!| Labas! Mano vardas ODORO.  Mano pagrindinis siekis – apgaubti maloniu kvapu tavo mylimiausias erdves, o tave įkvėpti dar labiau mylėti savo namus ir save patį.  --- Mano aromatinis aliejus – itin koncentruotas, todėl gerai juntamas ir lengvai pasklinda aplinkoje.  --- Juodos daugiapluoštės lazdelės turi išskirtinę gamybos technologiją – išilgai lazdelės esančios poros yra taisyklingos ir leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu, dėl šios priežasties jos yra 50% efektyvesnės už medines lazdeles. Šios lazdelės leidžia kvapui plačiau ir vientisiau sklisti.  --- Kvepėsiu iki 3-4 mėnesių, jeigu man šiek tiek padėsi ir vartysi lazdeles, viskas nurodyta mano instrukcijoje.  Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas. Daugiau informacijos, žr. „ODORO namų kvapo instrukcija“ .Sudėtis: Denatūruotas etilo alkoholis, dipropileno glikolio metilo eteris, aromatinis aliejus, distiliuotas vanduo, izopropanolis, butanolis  |  L I N K I U   T A U   N U O S T A B I A I   K V E P I A N Č I O   G Y V E N I M O !

>100 Prekės

Charakteristikos

Kolekcija
MOOD
Kvapų natos
Apelsinas
Kvapų natos
Cinamonas
Kvapų natos
Vanilė
Kvapų natos
Kepiniai
Kvapų natos
Gvazdikėliai
Kvapo tipas
Rudens, Žiemos
Kvapo tipas
Romantiški
Kvapo tipas
Saldūs
Kvapo tipas
Rytietiški
Kvapo tipas
Kalėdinis
Kvapo tipas
Stiprūs
Kvapo tipas
Gurmaniški
Dovanosiu
Jai

Specifinė nuoroda

Panašios prekės

  • Registruotis

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite su Arba Atstatyti slaptažodį